Alan Raul Sau Franco Předpovědi, Statistiky a Forma
Věk24
Aktuální Forma
L
L
L
L
L
5
Analyzované Zápasy
80%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:04 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
263 636 |
O16.5 |
7.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:20 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
2.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:25 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 732 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Alan Raul Sau Franco – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Alan Raul Sau Franco je 24letý profesionální tenista. Náš AI algoritmus analyzoval 5 zápasů hráče Alan Raul Sau Franco a dosáhl přesnosti předpovědí přes 80%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (9) | Posledních 20 (9) | Posledních 52 Týdnů (9) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 63.2% | 63.2% | 63.2% |
| Výhra 1. Podání | 57.2% | 57.2% | 57.2% |
| Výhra 2. Podání | 43.6% | 43.6% | 43.6% |
| Esa / Zápas | 1.8 | 1.8 | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.7 | 3.7 | 3.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 61% | 61% | 61% |
| Využité Brejkboly | 23.8% | 23.8% | 23.8% |
| Body z Returnu | 39.1% | 39.1% | 39.1% |
| Udržení Podání % | 98.1% | 98.1% | 98.1% |
| Celkem Bodů | 53.7% | 53.7% | 53.7% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (6) | Antuka (3) |
|---|---|---|
| První Podání % | 62.8% | 64.6% |
| Výhra 1. Podání | 58% | 54.9% |
| Výhra 2. Podání | 40.4% | 53.6% |
| Esa / Zápas | 2 | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 | 4.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 60% | 63.6% |
| Využité Brejkboly | 26.7% | 16.7% |
| Body z Returnu | 39.1% | 39.2% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (9)
Posledních 20 (9)
Posledních 10 (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.2% |
| Výhra 1. Podání | 57.2% |
| Výhra 2. Podání | 43.6% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 61% |
| Využité Brejkboly | 23.8% |
| Body z Returnu | 39.1% |
| Udržení Podání % | 98.1% |
| Celkem Bodů | 53.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.2% |
| Výhra 1. Podání | 57.2% |
| Výhra 2. Podání | 43.6% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 61% |
| Využité Brejkboly | 23.8% |
| Body z Returnu | 39.1% |
| Udržení Podání % | 98.1% |
| Celkem Bodů | 53.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.2% |
| Výhra 1. Podání | 57.2% |
| Výhra 2. Podání | 43.6% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 61% |
| Využité Brejkboly | 23.8% |
| Body z Returnu | 39.1% |
| Udržení Podání % | 98.1% |
| Celkem Bodů | 53.7% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (6)
Antuka (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 62.8% |
| Výhra 1. Podání | 58% |
| Výhra 2. Podání | 40.4% |
| Esa / Zápas | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 60% |
| Využité Brejkboly | 26.7% |
| Body z Returnu | 39.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.6% |
| Výhra 1. Podání | 54.9% |
| Výhra 2. Podání | 53.6% |
| Esa / Zápas | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 63.6% |
| Využité Brejkboly | 16.7% |
| Body z Returnu | 39.2% |