Alice Robbe Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#622
Věk25
Aktuální Forma
L
W
L
L
3
Analyzované Zápasy
66.7%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:05 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
U21.5 |
6.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
10/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
3.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Alice Robbe – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Alice Robbe je 25letý profesionální tenista. Náš AI algoritmus analyzoval 3 zápasů hráče Alice Robbe a dosáhl přesnosti předpovědí přes 66.7%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (11) | Posledních 52 Týdnů (11) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 77.9% | 77.9% | 77.9% |
| Výhra 1. Podání | 46.6% | 46.6% | 46.6% |
| Výhra 2. Podání | 12% | 12% | 12% |
| Esa / Zápas | 1.1 | 1.2 | 1.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.1 | 6.2 | 6.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 28.6% | 28.6% | 28.6% |
| Využité Brejkboly | 18.8% | 18.8% | 18.8% |
| Body z Returnu | 33.3% | 33.3% | 33.3% |
| Udržení Podání % | 80.5% | 115% | 115% |
| Celkem Bodů | 36.2% | 36.2% | 36.2% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (8) | Antuka (3) |
|---|---|---|
| První Podání % | 83.3% | 70.2% |
| Výhra 1. Podání | 40% | 57.6% |
| Výhra 2. Podání | 0% | 21.4% |
| Esa / Zápas | 1.5 | 0.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 7 | 4 |
| Odvrácené Brejkboly | 33.3% | 20% |
| Využité Brejkboly | 33.3% | 0% |
| Body z Returnu | 37.9% | 27.7% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (11)
Posledních 20 (11)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 77.9% |
| Výhra 1. Podání | 46.6% |
| Výhra 2. Podání | 12% |
| Esa / Zápas | 1.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 28.6% |
| Využité Brejkboly | 18.8% |
| Body z Returnu | 33.3% |
| Udržení Podání % | 115% |
| Celkem Bodů | 36.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 77.9% |
| Výhra 1. Podání | 46.6% |
| Výhra 2. Podání | 12% |
| Esa / Zápas | 1.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 28.6% |
| Využité Brejkboly | 18.8% |
| Body z Returnu | 33.3% |
| Udržení Podání % | 115% |
| Celkem Bodů | 36.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 77.9% |
| Výhra 1. Podání | 46.6% |
| Výhra 2. Podání | 12% |
| Esa / Zápas | 1.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 28.6% |
| Využité Brejkboly | 18.8% |
| Body z Returnu | 33.3% |
| Udržení Podání % | 80.5% |
| Celkem Bodů | 36.2% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (8)
Antuka (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 83.3% |
| Výhra 1. Podání | 40% |
| Výhra 2. Podání | 0% |
| Esa / Zápas | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 7 |
| Odvrácené Brejkboly | 33.3% |
| Využité Brejkboly | 33.3% |
| Body z Returnu | 37.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70.2% |
| Výhra 1. Podání | 57.6% |
| Výhra 2. Podání | 21.4% |
| Esa / Zápas | 0.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4 |
| Odvrácené Brejkboly | 20% |
| Využité Brejkboly | 0% |
| Body z Returnu | 27.7% |