Alja Senica Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#935
Aktuální Forma
L
W
W
W
L
10
Analyzované Zápasy
70%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:14 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.3/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 661 |
O19.5 |
8.1/10 | |
11:37 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
0:2 |
6.2/10 | |
13:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
065 627 |
2 |
5.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
7.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
632 466 |
2 |
8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
462 626 |
2 |
8/10 | |
07:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O18.5 |
7.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:45 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 643 |
|
||
08:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
|
O hráči Alja Senica – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Alja Senica Náš AI algoritmus analyzoval 10 zápasů hráče Alja Senica a dosáhl přesnosti předpovědí přes 70%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (31) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | 67.7% | 68.1% |
| Výhra 1. Podání | - | 64% | 61.7% |
| Výhra 2. Podání | - | 52.2% | 52.2% |
| Esa / Zápas | 0.9 | 1.4 | 1.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 | 2.8 | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 51.9% | 51.6% |
| Využité Brejkboly | - | 52.3% | 50% |
| Body z Returnu | 43.7% | 46.9% | 46.5% |
| Udržení Podání % | - | 133.7% | 148.7% |
| Celkem Bodů | 100.8% | 73% | 70.9% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (7) | Antuka (17) |
|---|---|---|
| První Podání % | 67% | 71.2% |
| Výhra 1. Podání | 63.2% | 42.6% |
| Výhra 2. Podání | 44.2% | 52.6% |
| Esa / Zápas | 0.6 | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 | 5.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.8% | 50% |
| Využité Brejkboly | 67.5% | 30% |
| Body z Returnu | 48.5% | 44.3% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (31)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 68.1% |
| Výhra 1. Podání | 61.7% |
| Výhra 2. Podání | 52.2% |
| Esa / Zápas | 1.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 51.6% |
| Využité Brejkboly | 50% |
| Body z Returnu | 46.5% |
| Udržení Podání % | 148.7% |
| Celkem Bodů | 70.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.7% |
| Výhra 1. Podání | 64% |
| Výhra 2. Podání | 52.2% |
| Esa / Zápas | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 51.9% |
| Využité Brejkboly | 52.3% |
| Body z Returnu | 46.9% |
| Udržení Podání % | 133.7% |
| Celkem Bodů | 73% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 |
| Body z Returnu | 43.7% |
| Celkem Bodů | 100.8% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (7)
Antuka (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67% |
| Výhra 1. Podání | 63.2% |
| Výhra 2. Podání | 44.2% |
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.8% |
| Využité Brejkboly | 67.5% |
| Body z Returnu | 48.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 71.2% |
| Výhra 1. Podání | 42.6% |
| Výhra 2. Podání | 52.6% |
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 30% |
| Body z Returnu | 44.3% |