Anastasia Bertacchi Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#737
Aktuální Forma
L
W
L
W
L
7
Analyzované Zápasy
57.1%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
5.5/10 | |
18:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.9/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:41 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
4.4/10 | |
08:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
7.5/10 | |
13:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
2.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Anastasia Bertacchi – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Anastasia Bertacchi Náš AI algoritmus analyzoval 7 zápasů hráče Anastasia Bertacchi a dosáhl přesnosti předpovědí přes 57.1%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (22) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | 85.5% | 85.5% |
| Výhra 1. Podání | - | 48.9% | 48.9% |
| Výhra 2. Podání | - | 12.5% | 12.5% |
| Esa / Zápas | 1 | 1.9 | 1.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 | 3.5 | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 58.3% | 58.3% |
| Využité Brejkboly | - | 12.5% | 12.5% |
| Body z Returnu | 42.7% | 41.5% | 41.5% |
| Udržení Podání % | - | 558.2% | 578.2% |
| Celkem Bodů | 90.9% | 80.6% | 80.6% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (4) | Antuka (17) |
|---|---|---|
| První Podání % | - | 85.5% |
| Výhra 1. Podání | - | 48.9% |
| Výhra 2. Podání | - | 12.5% |
| Esa / Zápas | 1 | 2.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.5 | 4.5 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 58.3% |
| Využité Brejkboly | - | 12.5% |
| Body z Returnu | 39.5% | 42.5% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (22)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 85.5% |
| Výhra 1. Podání | 48.9% |
| Výhra 2. Podání | 12.5% |
| Esa / Zápas | 1.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.3% |
| Využité Brejkboly | 12.5% |
| Body z Returnu | 41.5% |
| Udržení Podání % | 578.2% |
| Celkem Bodů | 80.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 85.5% |
| Výhra 1. Podání | 48.9% |
| Výhra 2. Podání | 12.5% |
| Esa / Zápas | 1.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.3% |
| Využité Brejkboly | 12.5% |
| Body z Returnu | 41.5% |
| Udržení Podání % | 558.2% |
| Celkem Bodů | 80.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 |
| Body z Returnu | 42.7% |
| Celkem Bodů | 90.9% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (4)
Antuka (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.5 |
| Body z Returnu | 39.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 85.5% |
| Výhra 1. Podání | 48.9% |
| Výhra 2. Podání | 12.5% |
| Esa / Zápas | 2.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.3% |
| Využité Brejkboly | 12.5% |
| Body z Returnu | 42.5% |