Arina Gabriela Vasilescu Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#746
Věk28
Aktuální Forma
L
W
L
L
L
6
Analyzované Zápasy
100%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
2.4/10 | |
11:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.3/10 | |
08:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3.1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
7.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
462 636 |
2 |
7.6/10 | |
06:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
2.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Arina Gabriela Vasilescu – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Arina Gabriela Vasilescu je 28letý profesionální tenista. Náš AI algoritmus analyzoval 6 zápasů hráče Arina Gabriela Vasilescu a dosáhl přesnosti předpovědí přes 100%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (50) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | 72.9% | 69.8% |
| Výhra 1. Podání | - | 56% | 59.1% |
| Výhra 2. Podání | - | 47.1% | 47.8% |
| Esa / Zápas | 2.1 | 1.6 | 1.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 | 2.2 | 2.2 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 54.3% | 56.4% |
| Využité Brejkboly | - | 43.3% | 50.9% |
| Body z Returnu | 46.3% | 46.3% | 49.1% |
| Udržení Podání % | - | 95.4% | 78.5% |
| Celkem Bodů | 103% | 64.2% | 59.2% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (21) | Antuka (26) |
|---|---|---|
| První Podání % | 71.6% | 66.6% |
| Výhra 1. Podání | 56% | 65.2% |
| Výhra 2. Podání | 48.3% | 47.2% |
| Esa / Zápas | 1.8 | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.2 | 2.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.2% | 56.9% |
| Využité Brejkboly | 48.8% | 54.5% |
| Body z Returnu | 48.1% | 50.4% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (50)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 69.8% |
| Výhra 1. Podání | 59.1% |
| Výhra 2. Podání | 47.8% |
| Esa / Zápas | 1.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.4% |
| Využité Brejkboly | 50.9% |
| Body z Returnu | 49.1% |
| Udržení Podání % | 78.5% |
| Celkem Bodů | 59.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 72.9% |
| Výhra 1. Podání | 56% |
| Výhra 2. Podání | 47.1% |
| Esa / Zápas | 1.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 54.3% |
| Využité Brejkboly | 43.3% |
| Body z Returnu | 46.3% |
| Udržení Podání % | 95.4% |
| Celkem Bodů | 64.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 |
| Body z Returnu | 46.3% |
| Celkem Bodů | 103% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (21)
Antuka (26)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 71.6% |
| Výhra 1. Podání | 56% |
| Výhra 2. Podání | 48.3% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.2% |
| Využité Brejkboly | 48.8% |
| Body z Returnu | 48.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66.6% |
| Výhra 1. Podání | 65.2% |
| Výhra 2. Podání | 47.2% |
| Esa / Zápas | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.9% |
| Využité Brejkboly | 54.5% |
| Body z Returnu | 50.4% |