Ashton McLeod Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
L
L
L
W
L
6
Analyzované Zápasy
83.3%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.7/10 | |
05:52 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
464 646 |
2 |
2.5/10 | |
06:02 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 632 |
O20.5 |
4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
O17.5 |
4.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O18.5 |
7.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 462 |
O19.5 |
8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Ashton McLeod – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Ashton McLeod Náš AI algoritmus analyzoval 6 zápasů hráče Ashton McLeod a dosáhl přesnosti předpovědí přes 83.3%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (41) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 57.5% | 56.6% | 58.7% |
| Výhra 1. Podání | 73.9% | 71% | 67.9% |
| Výhra 2. Podání | 50.9% | 43.4% | 48.7% |
| Esa / Zápas | 1.9 | 2 | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.1 | 5.3 | 5.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 38.9% | 52.5% | 58.9% |
| Využité Brejkboly | 37% | 45.7% | 42% |
| Body z Returnu | 43.8% | 44.5% | 45% |
| Udržení Podání % | 151.3% | 131.6% | 87.4% |
| Celkem Bodů | 74.6% | 70.3% | 53.9% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (37) | Antuka (1) | Tráva (3) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 59.2% | 46.5% | - |
| Výhra 1. Podání | 67.9% | 69.7% | - |
| Výhra 2. Podání | 48.9% | 44.7% | - |
| Esa / Zápas | 1.9 | 3 | 3 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.3 | 4 | 4 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.3% | 83.3% | - |
| Využité Brejkboly | 41.1% | 62.5% | - |
| Body z Returnu | 45.8% | 53.8% | 36.1% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (41)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.7% |
| Výhra 1. Podání | 67.9% |
| Výhra 2. Podání | 48.7% |
| Esa / Zápas | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.9% |
| Využité Brejkboly | 42% |
| Body z Returnu | 45% |
| Udržení Podání % | 87.4% |
| Celkem Bodů | 53.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 56.6% |
| Výhra 1. Podání | 71% |
| Výhra 2. Podání | 43.4% |
| Esa / Zápas | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.5% |
| Využité Brejkboly | 45.7% |
| Body z Returnu | 44.5% |
| Udržení Podání % | 131.6% |
| Celkem Bodů | 70.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.5% |
| Výhra 1. Podání | 73.9% |
| Výhra 2. Podání | 50.9% |
| Esa / Zápas | 1.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 38.9% |
| Využité Brejkboly | 37% |
| Body z Returnu | 43.8% |
| Udržení Podání % | 151.3% |
| Celkem Bodů | 74.6% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (37)
Antuka (1)
Tráva (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.2% |
| Výhra 1. Podání | 67.9% |
| Výhra 2. Podání | 48.9% |
| Esa / Zápas | 1.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.3% |
| Využité Brejkboly | 41.1% |
| Body z Returnu | 45.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 46.5% |
| Výhra 1. Podání | 69.7% |
| Výhra 2. Podání | 44.7% |
| Esa / Zápas | 3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4 |
| Odvrácené Brejkboly | 83.3% |
| Využité Brejkboly | 62.5% |
| Body z Returnu | 53.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4 |
| Body z Returnu | 36.1% |