Azariah Rusher Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
L
1
Analyzované Zápasy
0%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Azariah Rusher – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Azariah Rusher Náš AI algoritmus analyzoval 1 zápasů hráče Azariah Rusher a dosáhl přesnosti předpovědí přes 0%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (34) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 72.9% | 71.1% | 71.6% |
| Výhra 1. Podání | 62% | 64.2% | 63% |
| Výhra 2. Podání | 46.7% | 43.8% | 45% |
| Esa / Zápas | 2.4 | 2.3 | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.3 | 2.9 | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 51.4% | 51.1% | 56.6% |
| Využité Brejkboly | 32% | 34.7% | 36.9% |
| Body z Returnu | 43.1% | 44.1% | 44.5% |
| Udržení Podání % | 57.8% | 58.3% | 57.9% |
| Celkem Bodů | 50.6% | 49.9% | 49.4% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (34) |
|---|---|
| První Podání % | 71.6% |
| Výhra 1. Podání | 63% |
| Výhra 2. Podání | 45% |
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.6% |
| Využité Brejkboly | 36.9% |
| Body z Returnu | 44.5% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (34)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 71.6% |
| Výhra 1. Podání | 63% |
| Výhra 2. Podání | 45% |
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.6% |
| Využité Brejkboly | 36.9% |
| Body z Returnu | 44.5% |
| Udržení Podání % | 57.9% |
| Celkem Bodů | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 71.1% |
| Výhra 1. Podání | 64.2% |
| Výhra 2. Podání | 43.8% |
| Esa / Zápas | 2.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 51.1% |
| Využité Brejkboly | 34.7% |
| Body z Returnu | 44.1% |
| Udržení Podání % | 58.3% |
| Celkem Bodů | 49.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 72.9% |
| Výhra 1. Podání | 62% |
| Výhra 2. Podání | 46.7% |
| Esa / Zápas | 2.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 51.4% |
| Využité Brejkboly | 32% |
| Body z Returnu | 43.1% |
| Udržení Podání % | 57.8% |
| Celkem Bodů | 50.6% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (34)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 71.6% |
| Výhra 1. Podání | 63% |
| Výhra 2. Podání | 45% |
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.6% |
| Využité Brejkboly | 36.9% |
| Body z Returnu | 44.5% |