Carmen Gallardo Guevara Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#882
Aktuální Forma
L
W
W
W
L
15
Analyzované Zápasy
60%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
U22.5 |
2.8/10 | |
06:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
1/10 | |
12:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
4.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:40 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 065 |
O15.5 |
9.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
4.1/10 | |
10:15 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.3/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.4/10 | |
13:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 634 |
O20.5 |
5.4/10 | |
14:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.2/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
3.2/10 | |
11:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
576 753 |
O19.5 |
8.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
2.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Carmen Gallardo Guevara – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Carmen Gallardo Guevara Náš AI algoritmus analyzoval 15 zápasů hráče Carmen Gallardo Guevara a dosáhl přesnosti předpovědí přes 60%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (27) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 88.9% | 88.9% | 88.9% |
| Výhra 1. Podání | 55.8% | 55.8% | 55.8% |
| Výhra 2. Podání | 38.5% | 38.5% | 38.5% |
| Esa / Zápas | 1.1 | 0.8 | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.4 | 3.3 | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 64.7% | 64.7% | 64.7% |
| Využité Brejkboly | 26.7% | 26.7% | 26.7% |
| Body z Returnu | 49.3% | 49.3% | 49.3% |
| Udržení Podání % | 176.9% | 182.1% | 232.5% |
| Celkem Bodů | 80.2% | 80.2% | 80.2% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (24) | Antuka (3) |
|---|---|---|
| První Podání % | - | 88.9% |
| Výhra 1. Podání | - | 55.8% |
| Výhra 2. Podání | - | 38.5% |
| Esa / Zápas | 0.5 | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 | 4.3 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 64.7% |
| Využité Brejkboly | - | 26.7% |
| Body z Returnu | 59.3% | 43.2% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (27)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 88.9% |
| Výhra 1. Podání | 55.8% |
| Výhra 2. Podání | 38.5% |
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 64.7% |
| Využité Brejkboly | 26.7% |
| Body z Returnu | 49.3% |
| Udržení Podání % | 232.5% |
| Celkem Bodů | 80.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 88.9% |
| Výhra 1. Podání | 55.8% |
| Výhra 2. Podání | 38.5% |
| Esa / Zápas | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 64.7% |
| Využité Brejkboly | 26.7% |
| Body z Returnu | 49.3% |
| Udržení Podání % | 182.1% |
| Celkem Bodů | 80.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 88.9% |
| Výhra 1. Podání | 55.8% |
| Výhra 2. Podání | 38.5% |
| Esa / Zápas | 1.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 64.7% |
| Využité Brejkboly | 26.7% |
| Body z Returnu | 49.3% |
| Udržení Podání % | 176.9% |
| Celkem Bodů | 80.2% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (24)
Antuka (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Body z Returnu | 59.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 88.9% |
| Výhra 1. Podání | 55.8% |
| Výhra 2. Podání | 38.5% |
| Esa / Zápas | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 64.7% |
| Využité Brejkboly | 26.7% |
| Body z Returnu | 43.2% |