Carmen López Martínez Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#704
Věk20
Aktuální Forma
L
W
L
L
L
7
Analyzované Zápasy
85.7%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.9/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 562 |
1 |
1.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:37 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
4.4/10 | |
13:08 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Ukončeno |
| 1
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.6/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
5.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
576 753 |
O19.5 |
8.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Carmen López Martínez – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Carmen López Martínez je 20letý profesionální tenista. Náš AI algoritmus analyzoval 7 zápasů hráče Carmen López Martínez a dosáhl přesnosti předpovědí přes 85.7%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (31) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 43.9% | 43.9% | 58.9% |
| Výhra 1. Podání | 32% | 32% | 51.9% |
| Výhra 2. Podání | 43.8% | 43.8% | 40.5% |
| Esa / Zápas | 2.3 | 1.7 | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 | 4.5 | 5.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 60% | 60% | 54.8% |
| Využité Brejkboly | 28.6% | 28.6% | 45.5% |
| Body z Returnu | 42.6% | 42.6% | 46.4% |
| Udržení Podání % | 157.9% | 173.7% | 154.4% |
| Celkem Bodů | 54.9% | 54.9% | 52.8% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (26) | Antuka (4) |
|---|---|---|
| První Podání % | - | 65.9% |
| Výhra 1. Podání | - | 58% |
| Výhra 2. Podání | - | 38.1% |
| Esa / Zápas | 1.5 | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 5 | 6.8 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 50% |
| Využité Brejkboly | - | 53.3% |
| Body z Returnu | - | 46.6% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (31)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.9% |
| Výhra 1. Podání | 51.9% |
| Výhra 2. Podání | 40.5% |
| Esa / Zápas | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 54.8% |
| Využité Brejkboly | 45.5% |
| Body z Returnu | 46.4% |
| Udržení Podání % | 154.4% |
| Celkem Bodů | 52.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 43.9% |
| Výhra 1. Podání | 32% |
| Výhra 2. Podání | 43.8% |
| Esa / Zápas | 1.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 60% |
| Využité Brejkboly | 28.6% |
| Body z Returnu | 42.6% |
| Udržení Podání % | 173.7% |
| Celkem Bodů | 54.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 43.9% |
| Výhra 1. Podání | 32% |
| Výhra 2. Podání | 43.8% |
| Esa / Zápas | 2.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 60% |
| Využité Brejkboly | 28.6% |
| Body z Returnu | 42.6% |
| Udržení Podání % | 157.9% |
| Celkem Bodů | 54.9% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (26)
Antuka (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 5 |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.9% |
| Výhra 1. Podání | 58% |
| Výhra 2. Podání | 38.1% |
| Esa / Zápas | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 53.3% |
| Body z Returnu | 46.6% |