1. Domů
  2. Turnaje
  3. ITF Women W35 Buenos Aires
  4. Carola Celina Sosa
Carola Celina Sosa

Carola Celina Sosa Předpovědi, Statistiky a Forma

AR

Aktuální Forma

L L
1 Analyzované Zápasy
100% Přesnost Předpovědí

Tenisové tipy

Poháněno TennisPredictions
DatumZápasSkóre12TIPPŘEDPOV. SKÓREBEST TIPDŮVĚRA

13:00

Ukončeno
AR
C. C. Sosa
AR
J. M. G.
0
2
790
-3333

2

-3333
22
66

2

-3333
5.6/10
DatumZápasSkóre12TIPPŘEDPOV. SKÓREBEST TIPDŮVĚRA

14:00

Ukončeno
AR
C. C. Sosa
AR
L. Moyano
1
2
600
-1250

2

-1250
31
66

-
padlock

O hráči Carola Celina Sosa – Tenisové Předpovědi a Statistiky

Carola Celina Sosa Náš AI algoritmus analyzoval 1 zápasů hráče Carola Celina Sosa a dosáhl přesnosti předpovědí přes 100%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.

Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.

Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Stat. Posledních 10 (10) Posledních 20 (17) Posledních 52 Týdnů (17)
První Podání % 59% 65.4% 65.4%
Výhra 1. Podání 53.4% 52.3% 52.3%
Výhra 2. Podání 35.3% 37.3% 37.3%
Esa / Zápas 1.3 0.9 0.9
Dvojchyby / Zápas 3.6 2.8 2.8
Odvrácené Brejkboly 46.8% 46.3% 46.3%
Využité Brejkboly 48.8% 49.6% 49.6%
Body z Returnu 48.4% 48.9% 48.9%
Udržení Podání % 48.7% 48.7% 48.7%
Celkem Bodů 48.6% 48.8% 48.8%
Statistiky by Surface
Stat. Antuka (17)
První Podání % 65.4%
Výhra 1. Podání 52.3%
Výhra 2. Podání 37.3%
Esa / Zápas 0.9
Dvojchyby / Zápas 2.8
Odvrácené Brejkboly 46.3%
Využité Brejkboly 49.6%
Body z Returnu 48.9%
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (17) Posledních 20 (17) Posledních 10 (10)
StatValue
První Podání %65.4%
Výhra 1. Podání52.3%
Výhra 2. Podání37.3%
Esa / Zápas0.9
Dvojchyby / Zápas2.8
Odvrácené Brejkboly46.3%
Využité Brejkboly49.6%
Body z Returnu48.9%
Udržení Podání %48.7%
Celkem Bodů48.8%
StatValue
První Podání %65.4%
Výhra 1. Podání52.3%
Výhra 2. Podání37.3%
Esa / Zápas0.9
Dvojchyby / Zápas2.8
Odvrácené Brejkboly46.3%
Využité Brejkboly49.6%
Body z Returnu48.9%
Udržení Podání %48.7%
Celkem Bodů48.8%
StatValue
První Podání %59%
Výhra 1. Podání53.4%
Výhra 2. Podání35.3%
Esa / Zápas1.3
Dvojchyby / Zápas3.6
Odvrácené Brejkboly46.8%
Využité Brejkboly48.8%
Body z Returnu48.4%
Udržení Podání %48.7%
Celkem Bodů48.6%
Statistiky by Surface
Antuka (17)
StatValue
První Podání %65.4%
Výhra 1. Podání52.3%
Výhra 2. Podání37.3%
Esa / Zápas0.9
Dvojchyby / Zápas2.8
Odvrácené Brejkboly46.3%
Využité Brejkboly49.6%
Body z Returnu48.9%