Cindy Langlais Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1046
Aktuální Forma
L
L
L
L
L
6
Analyzované Zápasy
83.3%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
5.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.9/10 | |
13:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Cindy Langlais – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Cindy Langlais Náš AI algoritmus analyzoval 6 zápasů hráče Cindy Langlais a dosáhl přesnosti předpovědí přes 83.3%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (15) | Posledních 52 Týdnů (15) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | 67.9% | 67.9% |
| Výhra 1. Podání | - | 54.4% | 54.4% |
| Výhra 2. Podání | - | 51.9% | 51.9% |
| Esa / Zápas | 0.3 | 0.4 | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.1 | 3.3 | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 54.5% | 54.5% |
| Využité Brejkboly | - | 15.4% | 15.4% |
| Body z Returnu | 37.1% | 35.8% | 35.8% |
| Udržení Podání % | - | 248.8% | 248.8% |
| Celkem Bodů | 80.7% | 64% | 64% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (1) | Antuka (11) |
|---|---|---|
| První Podání % | - | 67.9% |
| Výhra 1. Podání | - | 54.4% |
| Výhra 2. Podání | - | 51.9% |
| Esa / Zápas | 0 | 0.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 | 3.5 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 54.5% |
| Využité Brejkboly | - | 15.4% |
| Body z Returnu | - | 35.8% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (15)
Posledních 20 (15)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.9% |
| Výhra 1. Podání | 54.4% |
| Výhra 2. Podání | 51.9% |
| Esa / Zápas | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 54.5% |
| Využité Brejkboly | 15.4% |
| Body z Returnu | 35.8% |
| Udržení Podání % | 248.8% |
| Celkem Bodů | 64% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.9% |
| Výhra 1. Podání | 54.4% |
| Výhra 2. Podání | 51.9% |
| Esa / Zápas | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 54.5% |
| Využité Brejkboly | 15.4% |
| Body z Returnu | 35.8% |
| Udržení Podání % | 248.8% |
| Celkem Bodů | 64% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 0.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.1 |
| Body z Returnu | 37.1% |
| Celkem Bodů | 80.7% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (1)
Antuka (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 0 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.9% |
| Výhra 1. Podání | 54.4% |
| Výhra 2. Podání | 51.9% |
| Esa / Zápas | 0.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 54.5% |
| Využité Brejkboly | 15.4% |
| Body z Returnu | 35.8% |