Cleeve Harper Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1361
Věk24
Výška6'0"
Váha181 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
L
0
Analyzované Zápasy
0%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:20 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Cleeve Harper – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Cleeve Harper je 24letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 1361. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 0 zápasů hráče Cleeve Harper a dosáhl přesnosti předpovědí přes 0%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (9) | Posledních 20 (9) | Posledních 52 Týdnů (9) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 57.9% | 57.9% | 57.9% |
| Výhra 1. Podání | 62.7% | 62.7% | 62.7% |
| Výhra 2. Podání | 48.3% | 48.3% | 48.3% |
| Esa / Zápas | 1.8 | 1.8 | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.6 | 4.6 | 4.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.4% | 57.4% | 57.4% |
| Využité Brejkboly | 18.8% | 18.8% | 18.8% |
| Body z Returnu | 37% | 37% | 37% |
| Udržení Podání % | 56.7% | 56.7% | 56.7% |
| Celkem Bodů | 47.2% | 47.2% | 47.2% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (6) | Antuka (2) |
|---|---|---|
| První Podání % | 58.7% | 52.3% |
| Výhra 1. Podání | 63.7% | 53.4% |
| Výhra 2. Podání | 48.4% | 47.2% |
| Esa / Zápas | 1.5 | 2.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 4 | 7.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 60% | 27.3% |
| Využité Brejkboly | 8.5% | 43.8% |
| Body z Returnu | 31.7% | 48.6% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (9)
Posledních 20 (9)
Posledních 10 (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.9% |
| Výhra 1. Podání | 62.7% |
| Výhra 2. Podání | 48.3% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.4% |
| Využité Brejkboly | 18.8% |
| Body z Returnu | 37% |
| Udržení Podání % | 56.7% |
| Celkem Bodů | 47.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.9% |
| Výhra 1. Podání | 62.7% |
| Výhra 2. Podání | 48.3% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.4% |
| Využité Brejkboly | 18.8% |
| Body z Returnu | 37% |
| Udržení Podání % | 56.7% |
| Celkem Bodů | 47.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.9% |
| Výhra 1. Podání | 62.7% |
| Výhra 2. Podání | 48.3% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.4% |
| Využité Brejkboly | 18.8% |
| Body z Returnu | 37% |
| Udržení Podání % | 56.7% |
| Celkem Bodů | 47.2% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (6)
Antuka (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.7% |
| Výhra 1. Podání | 63.7% |
| Výhra 2. Podání | 48.4% |
| Esa / Zápas | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 4 |
| Odvrácené Brejkboly | 60% |
| Využité Brejkboly | 8.5% |
| Body z Returnu | 31.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 52.3% |
| Výhra 1. Podání | 53.4% |
| Výhra 2. Podání | 47.2% |
| Esa / Zápas | 2.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 7.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 27.3% |
| Využité Brejkboly | 43.8% |
| Body z Returnu | 48.6% |