Clervie Ngounoue Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#311
Věk19
RukaPravák
Aktuální Forma
L
W
W
L
3
Analyzované Zápasy
66.7%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5.4/10 | |
04:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
8.8/10 | |
08:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
2:0 |
5.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
642 466 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Clervie Ngounoue – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Clervie Ngounoue je 19letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 311. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 3 zápasů hráče Clervie Ngounoue a dosáhl přesnosti předpovědí přes 66.7%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (28) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | 65.1% | 65.1% |
| Výhra 1. Podání | - | 63.7% | 63.7% |
| Výhra 2. Podání | - | 44.2% | 44.2% |
| Esa / Zápas | 2.7 | 3.4 | 3.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.4 | 3.3 | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 48.7% | 48.7% |
| Využité Brejkboly | - | 30.3% | 30.3% |
| Body z Returnu | 51.7% | 43.1% | 43.1% |
| Udržení Podání % | - | 72.7% | 95.3% |
| Celkem Bodů | 106.3% | 55.8% | 55.8% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (28) |
|---|---|
| První Podání % | 65.1% |
| Výhra 1. Podání | 63.7% |
| Výhra 2. Podání | 44.2% |
| Esa / Zápas | 3.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 48.7% |
| Využité Brejkboly | 30.3% |
| Body z Returnu | 43.1% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (28)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.1% |
| Výhra 1. Podání | 63.7% |
| Výhra 2. Podání | 44.2% |
| Esa / Zápas | 3.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 48.7% |
| Využité Brejkboly | 30.3% |
| Body z Returnu | 43.1% |
| Udržení Podání % | 95.3% |
| Celkem Bodů | 55.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.1% |
| Výhra 1. Podání | 63.7% |
| Výhra 2. Podání | 44.2% |
| Esa / Zápas | 3.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 48.7% |
| Využité Brejkboly | 30.3% |
| Body z Returnu | 43.1% |
| Udržení Podání % | 72.7% |
| Celkem Bodů | 55.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 2.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.4 |
| Body z Returnu | 51.7% |
| Celkem Bodů | 106.3% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (28)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.1% |
| Výhra 1. Podání | 63.7% |
| Výhra 2. Podání | 44.2% |
| Esa / Zápas | 3.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 48.7% |
| Využité Brejkboly | 30.3% |
| Body z Returnu | 43.1% |