Deney Wassermann Předpovědi, Statistiky a Forma
Věk24
Výška6'3"
Váha198 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
L
L
2
Analyzované Zápasy
100%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 263 |
1 |
5.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Deney Wassermann – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Deney Wassermann je 24letý profesionální tenista. Náš AI algoritmus analyzoval 2 zápasů hráče Deney Wassermann a dosáhl přesnosti předpovědí přes 100%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (18) | Posledních 52 Týdnů (18) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 54.8% | 58.3% | 58.3% |
| Výhra 1. Podání | 75.8% | 78.1% | 78.1% |
| Výhra 2. Podání | 63.3% | 60.6% | 60.6% |
| Esa / Zápas | 4.9 | 5.1 | 5.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 | 2.9 | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 70.6% | 70% | 70% |
| Využité Brejkboly | 25.4% | 22.4% | 22.4% |
| Body z Returnu | 38.7% | 37.4% | 37.4% |
| Udržení Podání % | 105.6% | 96.2% | 96.2% |
| Celkem Bodů | 62.5% | 59% | 59% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Antuka (7) |
|---|---|
| První Podání % | - |
| Výhra 1. Podání | - |
| Výhra 2. Podání | - |
| Esa / Zápas | 1.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | - |
| Využité Brejkboly | - |
| Body z Returnu | 38.7% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (18)
Posledních 20 (18)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.3% |
| Výhra 1. Podání | 78.1% |
| Výhra 2. Podání | 60.6% |
| Esa / Zápas | 5.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 70% |
| Využité Brejkboly | 22.4% |
| Body z Returnu | 37.4% |
| Udržení Podání % | 96.2% |
| Celkem Bodů | 59% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.3% |
| Výhra 1. Podání | 78.1% |
| Výhra 2. Podání | 60.6% |
| Esa / Zápas | 5.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 70% |
| Využité Brejkboly | 22.4% |
| Body z Returnu | 37.4% |
| Udržení Podání % | 96.2% |
| Celkem Bodů | 59% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 54.8% |
| Výhra 1. Podání | 75.8% |
| Výhra 2. Podání | 63.3% |
| Esa / Zápas | 4.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 70.6% |
| Využité Brejkboly | 25.4% |
| Body z Returnu | 38.7% |
| Udržení Podání % | 105.6% |
| Celkem Bodů | 62.5% |
Statistiky by Surface
Antuka (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 |
| Body z Returnu | 38.7% |