Destanee Aiava Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#235
Věk25
Výška5'9"
Váha154 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
W
L
L
L
2
Analyzované Zápasy
100%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:10 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
561 726 |
2 |
8.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
O18.5 |
9.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
656 277 |
|
||
00:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 167 |
|
O hráči Destanee Aiava – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Destanee Aiava je 25letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 235. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 2 zápasů hráče Destanee Aiava a dosáhl přesnosti předpovědí přes 100%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (22) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 63.4% | 63.6% | 63.1% |
| Výhra 1. Podání | 62.9% | 61.6% | 61.8% |
| Výhra 2. Podání | 47.6% | 50.2% | 49.6% |
| Esa / Zápas | 5.5 | 4.8 | 4.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 | 2.6 | 2.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 46.2% | 43.1% | 44.7% |
| Využité Brejkboly | 23.6% | 26.1% | 24% |
| Body z Returnu | 39.4% | 39.9% | 38.9% |
| Udržení Podání % | 58% | 57.7% | 57.5% |
| Celkem Bodů | 47.8% | 48.4% | 47.9% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (15) | Antuka (1) | Tráva (6) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 64.4% | 53.8% | 62.3% |
| Výhra 1. Podání | 60.1% | 62.9% | 64.5% |
| Výhra 2. Podání | 49.8% | 36.7% | 51.4% |
| Esa / Zápas | 4.1 | 3 | 5.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 | 2 | 2.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 44% | 50% | 44.7% |
| Využité Brejkboly | 26.7% | 11.1% | 21.5% |
| Body z Returnu | 39.7% | 31.6% | 38.3% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (22)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.1% |
| Výhra 1. Podání | 61.8% |
| Výhra 2. Podání | 49.6% |
| Esa / Zápas | 4.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 44.7% |
| Využité Brejkboly | 24% |
| Body z Returnu | 38.9% |
| Udržení Podání % | 57.5% |
| Celkem Bodů | 47.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.6% |
| Výhra 1. Podání | 61.6% |
| Výhra 2. Podání | 50.2% |
| Esa / Zápas | 4.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 43.1% |
| Využité Brejkboly | 26.1% |
| Body z Returnu | 39.9% |
| Udržení Podání % | 57.7% |
| Celkem Bodů | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.4% |
| Výhra 1. Podání | 62.9% |
| Výhra 2. Podání | 47.6% |
| Esa / Zápas | 5.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 |
| Odvrácené Brejkboly | 46.2% |
| Využité Brejkboly | 23.6% |
| Body z Returnu | 39.4% |
| Udržení Podání % | 58% |
| Celkem Bodů | 47.8% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (15)
Antuka (1)
Tráva (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.4% |
| Výhra 1. Podání | 60.1% |
| Výhra 2. Podání | 49.8% |
| Esa / Zápas | 4.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 44% |
| Využité Brejkboly | 26.7% |
| Body z Returnu | 39.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 53.8% |
| Výhra 1. Podání | 62.9% |
| Výhra 2. Podání | 36.7% |
| Esa / Zápas | 3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 11.1% |
| Body z Returnu | 31.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 62.3% |
| Výhra 1. Podání | 64.5% |
| Výhra 2. Podání | 51.4% |
| Esa / Zápas | 5.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 44.7% |
| Využité Brejkboly | 21.5% |
| Body z Returnu | 38.3% |