Diana Marcinkevica Předpovědi, statistiky a forma
Žebříček#820
Věk33
Aktuální forma
W
W
L
L
L
6
Analyzované zápasy
50%
Přesnost předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.3/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 165 |
O20.5 |
5.9/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.5/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.7/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:15 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Diana Marcinkevica – tenisové předpovědi a statistiky
Diana Marcinkevica, 33 let, hraje profesionálně tenis. Náš AI algoritmus analyzoval 6 zápasů hráče Diana Marcinkevica a dosáhl přesnosti předpovědí přes 50%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně vítěze zápasu a skóre — i podrobné statistiky podání, returnu a proměňování brejkbolů.
Aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, ale garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste si mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky podání & Statistiky returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 týdnů (46) |
|---|---|---|---|
| První podání % | 60.1% | 60.8% | 59.6% |
| Body z 1. podání | 64.5% | 63.4% | 64.3% |
| Body z 2. podání | 42.4% | 43.6% | 44% |
| Esa / zápas | 2.5 | 2.3 | 2.6 |
| Dvojchyby / zápas | 5.5 | 4.6 | 4.7 |
| Odvrácené brejkboly | 54.7% | 52.5% | 49.6% |
| Využité brejkboly | 36.9% | 47.7% | 47.1% |
| Body z returnu | 42.3% | 47.6% | 47.6% |
| Udržení podání % | 71.9% | 62.7% | 78.3% |
| Celkem bodů | 54.7% | 54.6% | 54.5% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Hard (31) | Antuka (15) |
|---|---|---|
| První podání % | 57.5% | 65.7% |
| Body z 1. podání | 64.8% | 63.2% |
| Body z 2. podání | 45% | 40.4% |
| Esa / zápas | 2.8 | 2.1 |
| Dvojchyby / zápas | 5.1 | 3.9 |
| Odvrácené brejkboly | 48.5% | 53.1% |
| Využité brejkboly | 43.6% | 58.5% |
| Body z returnu | 45.8% | 54.3% |
Statistiky podání & Statistiky returnu
Posledních 52 týdnů (46)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První podání % | 59.6% |
| Body z 1. podání | 64.3% |
| Body z 2. podání | 44% |
| Esa / zápas | 2.6 |
| Dvojchyby / zápas | 4.7 |
| Odvrácené brejkboly | 49.6% |
| Využité brejkboly | 47.1% |
| Body z returnu | 47.6% |
| Udržení podání % | 78.3% |
| Celkem bodů | 54.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První podání % | 60.8% |
| Body z 1. podání | 63.4% |
| Body z 2. podání | 43.6% |
| Esa / zápas | 2.3 |
| Dvojchyby / zápas | 4.6 |
| Odvrácené brejkboly | 52.5% |
| Využité brejkboly | 47.7% |
| Body z returnu | 47.6% |
| Udržení podání % | 62.7% |
| Celkem bodů | 54.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První podání % | 60.1% |
| Body z 1. podání | 64.5% |
| Body z 2. podání | 42.4% |
| Esa / zápas | 2.5 |
| Dvojchyby / zápas | 5.5 |
| Odvrácené brejkboly | 54.7% |
| Využité brejkboly | 36.9% |
| Body z returnu | 42.3% |
| Udržení podání % | 71.9% |
| Celkem bodů | 54.7% |
Statistiky by Surface
Hard (31)
Antuka (15)
| Stat | Value |
|---|---|
| První podání % | 57.5% |
| Body z 1. podání | 64.8% |
| Body z 2. podání | 45% |
| Esa / zápas | 2.8 |
| Dvojchyby / zápas | 5.1 |
| Odvrácené brejkboly | 48.5% |
| Využité brejkboly | 43.6% |
| Body z returnu | 45.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První podání % | 65.7% |
| Body z 1. podání | 63.2% |
| Body z 2. podání | 40.4% |
| Esa / zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / zápas | 3.9 |
| Odvrácené brejkboly | 53.1% |
| Využité brejkboly | 58.5% |
| Body z returnu | 54.3% |