Dusica Popovski Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1268
Aktuální Forma
L
L
W
L
4
Analyzované Zápasy
100%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:04 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8.8/10 | |
10:38 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6/10 | |
08:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Dusica Popovski – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Dusica Popovski Náš AI algoritmus analyzoval 4 zápasů hráče Dusica Popovski a dosáhl přesnosti předpovědí přes 100%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (21) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 70.3% | 70.6% | 70.6% |
| Výhra 1. Podání | 58.8% | 59.6% | 59.6% |
| Výhra 2. Podání | 44.3% | 46.4% | 46.4% |
| Esa / Zápas | 0.9 | 0.7 | 0.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 | 2.8 | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.5% | 62.9% | 62.9% |
| Využité Brejkboly | 28.6% | 28.6% | 28.6% |
| Body z Returnu | 45.8% | 45.8% | 45.8% |
| Udržení Podání % | 70.3% | 68% | 68.2% |
| Celkem Bodů | 43.7% | 28.8% | 28.8% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Antuka (21) |
|---|---|
| První Podání % | 70.6% |
| Výhra 1. Podání | 59.6% |
| Výhra 2. Podání | 46.4% |
| Esa / Zápas | 0.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 62.9% |
| Využité Brejkboly | 28.6% |
| Body z Returnu | 45.8% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (21)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70.6% |
| Výhra 1. Podání | 59.6% |
| Výhra 2. Podání | 46.4% |
| Esa / Zápas | 0.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 62.9% |
| Využité Brejkboly | 28.6% |
| Body z Returnu | 45.8% |
| Udržení Podání % | 68.2% |
| Celkem Bodů | 28.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70.6% |
| Výhra 1. Podání | 59.6% |
| Výhra 2. Podání | 46.4% |
| Esa / Zápas | 0.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 62.9% |
| Využité Brejkboly | 28.6% |
| Body z Returnu | 45.8% |
| Udržení Podání % | 68% |
| Celkem Bodů | 28.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70.3% |
| Výhra 1. Podání | 58.8% |
| Výhra 2. Podání | 44.3% |
| Esa / Zápas | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.5% |
| Využité Brejkboly | 28.6% |
| Body z Returnu | 45.8% |
| Udržení Podání % | 70.3% |
| Celkem Bodů | 43.7% |
Statistiky by Surface
Antuka (21)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70.6% |
| Výhra 1. Podání | 59.6% |
| Výhra 2. Podání | 46.4% |
| Esa / Zápas | 0.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 62.9% |
| Využité Brejkboly | 28.6% |
| Body z Returnu | 45.8% |