Edda Mamedova Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#744
Aktuální Forma
W
W
W
W
L
2
Analyzované Zápasy
50%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
4.9/10 | |
21:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U20.5 |
4.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
|
||
18:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
|
||
18:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Edda Mamedova – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Edda Mamedova Náš AI algoritmus analyzoval 2 zápasů hráče Edda Mamedova a dosáhl přesnosti předpovědí přes 50%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (29) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 71.7% | 67.2% | 67.2% |
| Výhra 1. Podání | 62.6% | 64.5% | 64.5% |
| Výhra 2. Podání | 55.6% | 51.9% | 51.9% |
| Esa / Zápas | 0.4 | 0.6 | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 1 | 1.4 | 1.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.9% | 57.7% | 57.7% |
| Využité Brejkboly | 60.8% | 58.7% | 58.7% |
| Body z Returnu | 54.8% | 54.9% | 54.9% |
| Udržení Podání % | 60.6% | 66.7% | 71.2% |
| Celkem Bodů | 57.7% | 57.6% | 57.6% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (29) |
|---|---|
| První Podání % | 67.2% |
| Výhra 1. Podání | 64.5% |
| Výhra 2. Podání | 51.9% |
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.7% |
| Využité Brejkboly | 58.7% |
| Body z Returnu | 54.9% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (29)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.2% |
| Výhra 1. Podání | 64.5% |
| Výhra 2. Podání | 51.9% |
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.7% |
| Využité Brejkboly | 58.7% |
| Body z Returnu | 54.9% |
| Udržení Podání % | 71.2% |
| Celkem Bodů | 57.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.2% |
| Výhra 1. Podání | 64.5% |
| Výhra 2. Podání | 51.9% |
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.7% |
| Využité Brejkboly | 58.7% |
| Body z Returnu | 54.9% |
| Udržení Podání % | 66.7% |
| Celkem Bodů | 57.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 71.7% |
| Výhra 1. Podání | 62.6% |
| Výhra 2. Podání | 55.6% |
| Esa / Zápas | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 1 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.9% |
| Využité Brejkboly | 60.8% |
| Body z Returnu | 54.8% |
| Udržení Podání % | 60.6% |
| Celkem Bodů | 57.7% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (29)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.2% |
| Výhra 1. Podání | 64.5% |
| Výhra 2. Podání | 51.9% |
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.7% |
| Využité Brejkboly | 58.7% |
| Body z Returnu | 54.9% |