Ellie Schoppe Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#601
Aktuální Forma
L
W
W
W
L
5
Analyzované Zápasy
40%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 367 |
O19.5 |
8.9/10 | |
18:09 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
5.1/10 | |
17:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
1.6/10 | |
19:04 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
5.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
742 566 |
O19.5 |
6.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Ellie Schoppe – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Ellie Schoppe Náš AI algoritmus analyzoval 5 zápasů hráče Ellie Schoppe a dosáhl přesnosti předpovědí přes 40%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (26) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 53.6% | 49.4% | 49.4% |
| Výhra 1. Podání | 67.3% | 65.1% | 65.1% |
| Výhra 2. Podání | 42.2% | 44.7% | 44.7% |
| Esa / Zápas | 1.3 | 1.4 | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 | 3.7 | 3.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 81.3% | 69.6% | 69.6% |
| Využité Brejkboly | 18.2% | 22.7% | 22.7% |
| Body z Returnu | 44.4% | 43.9% | 43.9% |
| Udržení Podání % | 418.6% | 384.5% | 461.3% |
| Celkem Bodů | 90% | 83.4% | 83.4% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (13) | Antuka (13) |
|---|---|---|
| První Podání % | 53.6% | 43.7% |
| Výhra 1. Podání | 67.3% | 61.3% |
| Výhra 2. Podání | 42.2% | 47.5% |
| Esa / Zápas | 1.6 | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 81.3% | 42.9% |
| Využité Brejkboly | 18.2% | 27.3% |
| Body z Returnu | 36.8% | 44.7% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (26)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 49.4% |
| Výhra 1. Podání | 65.1% |
| Výhra 2. Podání | 44.7% |
| Esa / Zápas | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 69.6% |
| Využité Brejkboly | 22.7% |
| Body z Returnu | 43.9% |
| Udržení Podání % | 461.3% |
| Celkem Bodů | 83.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 49.4% |
| Výhra 1. Podání | 65.1% |
| Výhra 2. Podání | 44.7% |
| Esa / Zápas | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 69.6% |
| Využité Brejkboly | 22.7% |
| Body z Returnu | 43.9% |
| Udržení Podání % | 384.5% |
| Celkem Bodů | 83.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 53.6% |
| Výhra 1. Podání | 67.3% |
| Výhra 2. Podání | 42.2% |
| Esa / Zápas | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 81.3% |
| Využité Brejkboly | 18.2% |
| Body z Returnu | 44.4% |
| Udržení Podání % | 418.6% |
| Celkem Bodů | 90% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (13)
Antuka (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 53.6% |
| Výhra 1. Podání | 67.3% |
| Výhra 2. Podání | 42.2% |
| Esa / Zápas | 1.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 81.3% |
| Využité Brejkboly | 18.2% |
| Body z Returnu | 36.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 43.7% |
| Výhra 1. Podání | 61.3% |
| Výhra 2. Podání | 47.5% |
| Esa / Zápas | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 42.9% |
| Využité Brejkboly | 27.3% |
| Body z Returnu | 44.7% |