Finn Willman Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
L
L
2
Analyzované Zápasy
50%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Finn Willman – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Finn Willman Náš AI algoritmus analyzoval 2 zápasů hráče Finn Willman a dosáhl přesnosti předpovědí přes 50%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (12) | Posledních 52 Týdnů (12) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 67.7% | 67.7% | 67.7% |
| Výhra 1. Podání | 52.7% | 56.2% | 56.2% |
| Výhra 2. Podání | 40.3% | 43% | 43% |
| Esa / Zápas | 0.8 | 0.8 | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 | 2.6 | 2.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 35.7% | 39.4% | 39.4% |
| Využité Brejkboly | 30.2% | 31.7% | 31.7% |
| Body z Returnu | 40.6% | 41.5% | 41.5% |
| Udržení Podání % | 49.1% | 52.3% | 52.3% |
| Celkem Bodů | 38% | 36.7% | 36.7% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (12) |
|---|---|
| První Podání % | 67.7% |
| Výhra 1. Podání | 56.2% |
| Výhra 2. Podání | 43% |
| Esa / Zápas | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 39.4% |
| Využité Brejkboly | 31.7% |
| Body z Returnu | 41.5% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (12)
Posledních 20 (12)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.7% |
| Výhra 1. Podání | 56.2% |
| Výhra 2. Podání | 43% |
| Esa / Zápas | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 39.4% |
| Využité Brejkboly | 31.7% |
| Body z Returnu | 41.5% |
| Udržení Podání % | 52.3% |
| Celkem Bodů | 36.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.7% |
| Výhra 1. Podání | 56.2% |
| Výhra 2. Podání | 43% |
| Esa / Zápas | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 39.4% |
| Využité Brejkboly | 31.7% |
| Body z Returnu | 41.5% |
| Udržení Podání % | 52.3% |
| Celkem Bodů | 36.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.7% |
| Výhra 1. Podání | 52.7% |
| Výhra 2. Podání | 40.3% |
| Esa / Zápas | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 35.7% |
| Využité Brejkboly | 30.2% |
| Body z Returnu | 40.6% |
| Udržení Podání % | 49.1% |
| Celkem Bodů | 38% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.7% |
| Výhra 1. Podání | 56.2% |
| Výhra 2. Podání | 43% |
| Esa / Zápas | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 39.4% |
| Využité Brejkboly | 31.7% |
| Body z Returnu | 41.5% |