Franco Ribero Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
9/10 | |
15:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
4.8/10 | |
15:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 636 |
2 |
1.1/10 | |
17:55 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
0:2 |
1.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.2/10 | |
12:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
364 636 |
2 |
4.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:55 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 632 |
O19.5 |
8.1/10 | |
19:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
746 663 |
1 |
1.8/10 | |
21:10 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
614 366 |
2 |
7.6/10 | |
14:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.3/10 | |
14:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 363 |
1 |
2.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:55 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.4/10 | |
19:10 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
2.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:35 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:20 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:20 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
561 726 |
2 |
3.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
10/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:55 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
166 637 |
2 |
4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 267 |
2 |
8/10 |
O hráči Franco Ribero – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Franco Ribero je 26letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 890. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 23 zápasů hráče Franco Ribero a dosáhl přesnosti předpovědí přes 65.2%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (48) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 67.7% | 66.4% | 66.6% |
| Výhra 1. Podání | 71.6% | 69.6% | 66.2% |
| Výhra 2. Podání | 51.9% | 48.3% | 47% |
| Esa / Zápas | 4.5 | 4.4 | 3 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.7 | 1.9 | 1.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 72.7% | 62% | 60.9% |
| Využité Brejkboly | 16% | 20.7% | 19.8% |
| Body z Returnu | 37.7% | 38.2% | 37.3% |
| Udržení Podání % | 87% | 71.4% | 79.2% |
| Celkem Bodů | 57.8% | 53.6% | 50.4% |
| Stat. | Tvrdý (6) | Antuka (42) |
|---|---|---|
| První Podání % | 65% | 66.7% |
| Výhra 1. Podání | 69.7% | 65.9% |
| Výhra 2. Podání | 54.2% | 46.5% |
| Esa / Zápas | 3 | 3 |
| Dvojchyby / Zápas | 1 | 2 |
| Odvrácené Brejkboly | 25% | 61.7% |
| Využité Brejkboly | 4.8% | 20.9% |
| Body z Returnu | 33% | 38% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66.6% |
| Výhra 1. Podání | 66.2% |
| Výhra 2. Podání | 47% |
| Esa / Zápas | 3 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.9% |
| Využité Brejkboly | 19.8% |
| Body z Returnu | 37.3% |
| Udržení Podání % | 79.2% |
| Celkem Bodů | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66.4% |
| Výhra 1. Podání | 69.6% |
| Výhra 2. Podání | 48.3% |
| Esa / Zápas | 4.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 62% |
| Využité Brejkboly | 20.7% |
| Body z Returnu | 38.2% |
| Udržení Podání % | 71.4% |
| Celkem Bodů | 53.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.7% |
| Výhra 1. Podání | 71.6% |
| Výhra 2. Podání | 51.9% |
| Esa / Zápas | 4.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 72.7% |
| Využité Brejkboly | 16% |
| Body z Returnu | 37.7% |
| Udržení Podání % | 87% |
| Celkem Bodů | 57.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65% |
| Výhra 1. Podání | 69.7% |
| Výhra 2. Podání | 54.2% |
| Esa / Zápas | 3 |
| Dvojchyby / Zápas | 1 |
| Odvrácené Brejkboly | 25% |
| Využité Brejkboly | 4.8% |
| Body z Returnu | 33% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66.7% |
| Výhra 1. Podání | 65.9% |
| Výhra 2. Podání | 46.5% |
| Esa / Zápas | 3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.7% |
| Využité Brejkboly | 20.9% |
| Body z Returnu | 38% |