Gabriele Pennaforti Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#613
Věk25
Výška6'3"
Váha187 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
L
L
L
W
L
3
Analyzované Zápasy
66.7%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:05 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2.8/10 | |
13:40 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 362 |
O20.5 |
5.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:45 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
||
14:15 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
|
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Gabriele Pennaforti – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Gabriele Pennaforti je 25letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 613. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 3 zápasů hráče Gabriele Pennaforti a dosáhl přesnosti předpovědí přes 66.7%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (37) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 64.4% | 64.6% | 64.5% |
| Výhra 1. Podání | 69% | 67% | 66.3% |
| Výhra 2. Podání | 41.7% | 48% | 45.9% |
| Esa / Zápas | 3 | 2.7 | 2.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.9 | 4.8 | 4.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 48.8% | 58.3% | 57.8% |
| Využité Brejkboly | 19.3% | 25.9% | 28.1% |
| Body z Returnu | 35.8% | 39.9% | 40.2% |
| Udržení Podání % | 59.3% | 69% | 120.3% |
| Celkem Bodů | 47.2% | 49.6% | 49.1% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Antuka (37) |
|---|---|
| První Podání % | 64.5% |
| Výhra 1. Podání | 66.3% |
| Výhra 2. Podání | 45.9% |
| Esa / Zápas | 2.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.8% |
| Využité Brejkboly | 28.1% |
| Body z Returnu | 40.2% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (37)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.5% |
| Výhra 1. Podání | 66.3% |
| Výhra 2. Podání | 45.9% |
| Esa / Zápas | 2.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.8% |
| Využité Brejkboly | 28.1% |
| Body z Returnu | 40.2% |
| Udržení Podání % | 120.3% |
| Celkem Bodů | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.6% |
| Výhra 1. Podání | 67% |
| Výhra 2. Podání | 48% |
| Esa / Zápas | 2.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.3% |
| Využité Brejkboly | 25.9% |
| Body z Returnu | 39.9% |
| Udržení Podání % | 69% |
| Celkem Bodů | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.4% |
| Výhra 1. Podání | 69% |
| Výhra 2. Podání | 41.7% |
| Esa / Zápas | 3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 48.8% |
| Využité Brejkboly | 19.3% |
| Body z Returnu | 35.8% |
| Udržení Podání % | 59.3% |
| Celkem Bodů | 47.2% |
Statistiky by Surface
Antuka (37)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.5% |
| Výhra 1. Podání | 66.3% |
| Výhra 2. Podání | 45.9% |
| Esa / Zápas | 2.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.8% |
| Využité Brejkboly | 28.1% |
| Body z Returnu | 40.2% |