Gustavo Ribeiro de Almeida Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#801
Věk19
Výška5'11"
Váha168 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
W
W
L
L
4
Analyzované Zápasy
50%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 646 |
O19.5 |
8.2/10 | |
18:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 646 |
O19.5 |
8.2/10 | |
16:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
5.8/10 | |
16:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
9/10 |
O hráči Gustavo Ribeiro de Almeida – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Gustavo Ribeiro de Almeida je 19letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 801. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 4 zápasů hráče Gustavo Ribeiro de Almeida a dosáhl přesnosti předpovědí přes 50%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (14) | Posledních 52 Týdnů (14) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 65.4% | 65.4% | 65.4% |
| Výhra 1. Podání | 80.7% | 80.7% | 80.7% |
| Výhra 2. Podání | 65.9% | 65.9% | 65.9% |
| Esa / Zápas | 1.6 | 1.4 | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 | 3.3 | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 100% | 100% | 100% |
| Využité Brejkboly | 59.1% | 59.1% | 59.1% |
| Body z Returnu | 54.1% | 54.1% | 54.1% |
| Udržení Podání % | 190.6% | 270.1% | 270.1% |
| Celkem Bodů | 64.5% | 64.5% | 64.5% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (3) | Antuka (11) |
|---|---|---|
| První Podání % | 65.4% | - |
| Výhra 1. Podání | 80.7% | - |
| Výhra 2. Podání | 65.9% | - |
| Esa / Zápas | 1.7 | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 | 3.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 100% | - |
| Využité Brejkboly | 59.1% | - |
| Body z Returnu | 54.1% | - |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (14)
Posledních 20 (14)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.4% |
| Výhra 1. Podání | 80.7% |
| Výhra 2. Podání | 65.9% |
| Esa / Zápas | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 100% |
| Využité Brejkboly | 59.1% |
| Body z Returnu | 54.1% |
| Udržení Podání % | 270.1% |
| Celkem Bodů | 64.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.4% |
| Výhra 1. Podání | 80.7% |
| Výhra 2. Podání | 65.9% |
| Esa / Zápas | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 100% |
| Využité Brejkboly | 59.1% |
| Body z Returnu | 54.1% |
| Udržení Podání % | 270.1% |
| Celkem Bodů | 64.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.4% |
| Výhra 1. Podání | 80.7% |
| Výhra 2. Podání | 65.9% |
| Esa / Zápas | 1.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 100% |
| Využité Brejkboly | 59.1% |
| Body z Returnu | 54.1% |
| Udržení Podání % | 190.6% |
| Celkem Bodů | 64.5% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (3)
Antuka (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.4% |
| Výhra 1. Podání | 80.7% |
| Výhra 2. Podání | 65.9% |
| Esa / Zápas | 1.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 |
| Odvrácené Brejkboly | 100% |
| Využité Brejkboly | 59.1% |
| Body z Returnu | 54.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.6 |