Hamish Stewart Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:45 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4/10 | |
01:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 366 |
2 |
4.4/10 | |
01:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
5.1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.5/10 | |
18:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
U24.5 |
5/10 | |
22:40 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:35 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
5.3/10 | |
18:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
O19.5 |
2.6/10 | |
19:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8/10 | |
19:15 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
724 566 |
O17.5 |
10/10 | |
20:55 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
2.4/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 632 |
O20.5 |
6/10 | |
08:39 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 635 |
1 |
2.7/10 | |
11:08 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
2.4/10 | |
10:08 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 563 |
O22.5 |
5.9/10 | |
14:15 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 732 |
O19.5 |
7.1/10 | |
14:07 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
275 657 |
O21.5 |
6.6/10 |
O hráči Hamish Stewart – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Hamish Stewart je 26letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 328. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 23 zápasů hráče Hamish Stewart a dosáhl přesnosti předpovědí přes 52.2%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (70) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 62.4% | 61.5% | 61.9% |
| Výhra 1. Podání | 77.6% | 77% | 74.1% |
| Výhra 2. Podání | 53.1% | 52.8% | 52.1% |
| Esa / Zápas | 9.9 | 6.9 | 7.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 | 4 | 3.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 63.9% | 59.5% | 60% |
| Využité Brejkboly | 15.5% | 15.9% | 19.2% |
| Body z Returnu | 37% | 39.1% | 37.7% |
| Udržení Podání % | 68.4% | 111.7% | 95.6% |
| Celkem Bodů | 52.2% | 65.4% | 58.4% |
| Stat. | Tvrdý (55) | Tráva (7) |
|---|---|---|
| První Podání % | 62.4% | 60.3% |
| Výhra 1. Podání | 73.9% | 74.8% |
| Výhra 2. Podání | 52.2% | 51.7% |
| Esa / Zápas | 7.7 | 8.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 | 4.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.4% | 58.8% |
| Využité Brejkboly | 21.8% | 11% |
| Body z Returnu | 39.2% | 31.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 61.9% |
| Výhra 1. Podání | 74.1% |
| Výhra 2. Podání | 52.1% |
| Esa / Zápas | 7.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 60% |
| Využité Brejkboly | 19.2% |
| Body z Returnu | 37.7% |
| Udržení Podání % | 95.6% |
| Celkem Bodů | 58.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 61.5% |
| Výhra 1. Podání | 77% |
| Výhra 2. Podání | 52.8% |
| Esa / Zápas | 6.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 4 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.5% |
| Využité Brejkboly | 15.9% |
| Body z Returnu | 39.1% |
| Udržení Podání % | 111.7% |
| Celkem Bodů | 65.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 62.4% |
| Výhra 1. Podání | 77.6% |
| Výhra 2. Podání | 53.1% |
| Esa / Zápas | 9.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 63.9% |
| Využité Brejkboly | 15.5% |
| Body z Returnu | 37% |
| Udržení Podání % | 68.4% |
| Celkem Bodů | 52.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 62.4% |
| Výhra 1. Podání | 73.9% |
| Výhra 2. Podání | 52.2% |
| Esa / Zápas | 7.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.4% |
| Využité Brejkboly | 21.8% |
| Body z Returnu | 39.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60.3% |
| Výhra 1. Podání | 74.8% |
| Výhra 2. Podání | 51.7% |
| Esa / Zápas | 8.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.8% |
| Využité Brejkboly | 11% |
| Body z Returnu | 31.7% |