Hanna Chang Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
5.3/10 | |
21:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
5.6/10 | |
22:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U22.5 |
6.3/10 | |
03:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
4.1/10 | |
03:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
560 726 |
O18.5 |
6.4/10 | |
02:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
U22.5 |
6.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 644 |
O20.5 |
5.9/10 | |
02:00 Ukončeno |
| 1
1
|
|
|
1 |
736 662 |
1 |
8.2/10 | |
03:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 164 |
O20.5 |
4.9/10 | |
04:00 Ukončeno |
| 1
1
|
|
|
1 |
167 636 |
O20.5 |
7.7/10 | |
03:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8.8/10 | |
02:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
273 656 |
O20.5 |
7.8/10 | |
03:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.3/10 | |
03:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
367 625 |
1 |
5.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 627 |
2 |
6.2/10 | |
18:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
720 566 |
2 |
8.7/10 | |
23:20 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
361 616 |
2 |
8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:40 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
624 166 |
2 |
8/10 |
O hráči Hanna Chang – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Hanna Chang je 27letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 346. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 30 zápasů hráče Hanna Chang a dosáhl přesnosti předpovědí přes 63.3%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (54) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | 61.5% | 52.8% |
| Výhra 1. Podání | - | 60% | 65.4% |
| Výhra 2. Podání | - | 44.7% | 42.9% |
| Esa / Zápas | 0.7 | 1.1 | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 | 3.8 | 5 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 53.8% | 53.7% |
| Využité Brejkboly | - | 40% | 48.4% |
| Body z Returnu | 50.3% | 49.1% | 49.5% |
| Udržení Podání % | - | 634.4% | 107.7% |
| Celkem Bodů | 102.1% | 96.2% | 66.6% |
| Stat. | Tvrdý (42) | Antuka (9) | Tráva (2) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 50.2% | 55.8% | 53.2% |
| Výhra 1. Podání | 65.6% | 67.4% | 58.6% |
| Výhra 2. Podání | 48.4% | 38.7% | 33.3% |
| Esa / Zápas | 2 | 2.2 | 3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.6 | 6.3 | 7.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 59% | 47.9% | 52.9% |
| Využité Brejkboly | 56.8% | 40.6% | 41.4% |
| Body z Returnu | 51.1% | 46.8% | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 52.8% |
| Výhra 1. Podání | 65.4% |
| Výhra 2. Podání | 42.9% |
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 5 |
| Odvrácené Brejkboly | 53.7% |
| Využité Brejkboly | 48.4% |
| Body z Returnu | 49.5% |
| Udržení Podání % | 107.7% |
| Celkem Bodů | 66.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 61.5% |
| Výhra 1. Podání | 60% |
| Výhra 2. Podání | 44.7% |
| Esa / Zápas | 1.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 53.8% |
| Využité Brejkboly | 40% |
| Body z Returnu | 49.1% |
| Udržení Podání % | 634.4% |
| Celkem Bodů | 96.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 0.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 |
| Body z Returnu | 50.3% |
| Celkem Bodů | 102.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 50.2% |
| Výhra 1. Podání | 65.6% |
| Výhra 2. Podání | 48.4% |
| Esa / Zápas | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 59% |
| Využité Brejkboly | 56.8% |
| Body z Returnu | 51.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 55.8% |
| Výhra 1. Podání | 67.4% |
| Výhra 2. Podání | 38.7% |
| Esa / Zápas | 2.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 47.9% |
| Využité Brejkboly | 40.6% |
| Body z Returnu | 46.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 53.2% |
| Výhra 1. Podání | 58.6% |
| Výhra 2. Podání | 33.3% |
| Esa / Zápas | 3 |
| Dvojchyby / Zápas | 7.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.9% |
| Využité Brejkboly | 41.4% |
| Body z Returnu | 44.4% |