Iiro Vasa Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1325
Věk23
Výška6'0"
Váha168 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
W
L
L
L
L
7
Analyzované Zápasy
57.1%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
4.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.5/10 | |
19:09 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 264 |
1 |
6.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
376 652 |
1 |
7.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:05 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
465 637 |
O7.5 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Iiro Vasa – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Iiro Vasa je 23letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 1325. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 7 zápasů hráče Iiro Vasa a dosáhl přesnosti předpovědí přes 57.1%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (26) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 43.9% | 52.9% | 53.7% |
| Výhra 1. Podání | 75% | 75.2% | 75.9% |
| Výhra 2. Podání | 41.3% | 46.4% | 48.8% |
| Esa / Zápas | 4.8 | 4.5 | 4.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 | 4 | 4.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 62.5% | 61% | 60.8% |
| Využité Brejkboly | 18.2% | 28.6% | 32.7% |
| Body z Returnu | 37.7% | 40.3% | 41.2% |
| Udržení Podání % | 548.8% | 129.6% | 109.6% |
| Celkem Bodů | 91.5% | 67.7% | 63% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (19) | Antuka (7) |
|---|---|---|
| První Podání % | 54.7% | 43.9% |
| Výhra 1. Podání | 75.9% | 75% |
| Výhra 2. Podání | 49.7% | 41.3% |
| Esa / Zápas | 4.7 | 4 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.5 | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.6% | 62.5% |
| Využité Brejkboly | 34.3% | 18.2% |
| Body z Returnu | 42.7% | 38.5% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (26)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 53.7% |
| Výhra 1. Podání | 75.9% |
| Výhra 2. Podání | 48.8% |
| Esa / Zápas | 4.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.8% |
| Využité Brejkboly | 32.7% |
| Body z Returnu | 41.2% |
| Udržení Podání % | 109.6% |
| Celkem Bodů | 63% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 52.9% |
| Výhra 1. Podání | 75.2% |
| Výhra 2. Podání | 46.4% |
| Esa / Zápas | 4.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 4 |
| Odvrácené Brejkboly | 61% |
| Využité Brejkboly | 28.6% |
| Body z Returnu | 40.3% |
| Udržení Podání % | 129.6% |
| Celkem Bodů | 67.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 43.9% |
| Výhra 1. Podání | 75% |
| Výhra 2. Podání | 41.3% |
| Esa / Zápas | 4.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 62.5% |
| Využité Brejkboly | 18.2% |
| Body z Returnu | 37.7% |
| Udržení Podání % | 548.8% |
| Celkem Bodů | 91.5% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (19)
Antuka (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 54.7% |
| Výhra 1. Podání | 75.9% |
| Výhra 2. Podání | 49.7% |
| Esa / Zápas | 4.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.6% |
| Využité Brejkboly | 34.3% |
| Body z Returnu | 42.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 43.9% |
| Výhra 1. Podání | 75% |
| Výhra 2. Podání | 41.3% |
| Esa / Zápas | 4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 62.5% |
| Využité Brejkboly | 18.2% |
| Body z Returnu | 38.5% |