Ishaque Eqbal Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1021
Věk27
Výška5'7"
Váha148 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
W
L
W
L
L
11
Analyzované Zápasy
90.9%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
732 666 |
O20.5 |
6.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 644 |
O18.5 |
9.8/10 | |
04:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
5.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 636 |
O18.5 |
7.7/10 | |
07:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
2.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:45 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 463 |
O17.5 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Ukončeno |
| 1
1
|
|
|
1 |
276 654 |
O21.5 |
7.7/10 | |
11:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.5/10 | |
05:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U21.5 |
2.9/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Ishaque Eqbal – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Ishaque Eqbal je 27letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 1021. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 11 zápasů hráče Ishaque Eqbal a dosáhl přesnosti předpovědí přes 90.9%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (23) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 59% | 57.5% | 57.5% |
| Výhra 1. Podání | 67.4% | 71.2% | 71.2% |
| Výhra 2. Podání | 42.2% | 46.5% | 46.5% |
| Esa / Zápas | 3.7 | 3.9 | 3.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.8 | 2.8 | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.3% | 52.4% | 52.4% |
| Využité Brejkboly | 8% | 35.7% | 35.7% |
| Body z Returnu | 36.2% | 41.8% | 41.8% |
| Udržení Podání % | 178.8% | 114.7% | 123.9% |
| Celkem Bodů | 70.1% | 63.6% | 63.6% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (20) | Antuka (3) |
|---|---|---|
| První Podání % | 57.5% | - |
| Výhra 1. Podání | 71.2% | - |
| Výhra 2. Podání | 46.5% | - |
| Esa / Zápas | 3.7 | 4.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.4% | - |
| Využité Brejkboly | 35.7% | - |
| Body z Returnu | 41.8% | - |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (23)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.5% |
| Výhra 1. Podání | 71.2% |
| Výhra 2. Podání | 46.5% |
| Esa / Zápas | 3.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.4% |
| Využité Brejkboly | 35.7% |
| Body z Returnu | 41.8% |
| Udržení Podání % | 123.9% |
| Celkem Bodů | 63.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.5% |
| Výhra 1. Podání | 71.2% |
| Výhra 2. Podání | 46.5% |
| Esa / Zápas | 3.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.4% |
| Využité Brejkboly | 35.7% |
| Body z Returnu | 41.8% |
| Udržení Podání % | 114.7% |
| Celkem Bodů | 63.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59% |
| Výhra 1. Podání | 67.4% |
| Výhra 2. Podání | 42.2% |
| Esa / Zápas | 3.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.3% |
| Využité Brejkboly | 8% |
| Body z Returnu | 36.2% |
| Udržení Podání % | 178.8% |
| Celkem Bodů | 70.1% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (20)
Antuka (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.5% |
| Výhra 1. Podání | 71.2% |
| Výhra 2. Podání | 46.5% |
| Esa / Zápas | 3.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 52.4% |
| Využité Brejkboly | 35.7% |
| Body z Returnu | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 4.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |