Domů Tip dne Všechny zápasy Generátor tiketů
Turnaje
Progres Jak to funguje
JL Jiri Lehečka
CZ ATP · Žebříček #12

Jiri Lehečka

24let 1.85 m 81 kg Pravák #12Nejlepší žebříček
73.5%Přesnost
34
Analyzované zápasy
Aktuální forma
LLWWW
Poslední a nadcházející Klepněte na zápas pro celou analýzu
ATP Los Cabos Mexico Hardcourt outdoor ATP Los Cabos Mexico (Hardcourt outdoor) 1 zápas
ATP Wimbledon London Great Britain Grass ATP Wimbledon London Great Britain (Grass) 4 zápasů
ATP London Great Britain Grass ATP London Great Britain (Grass) 2 zápasů
ATP Stuttgart Germany Grass ATP Stuttgart Germany (Grass) 3 zápasů
ATP French Open Paris France Red clay ATP French Open Paris France (Red clay) 1 zápas
ATP Rome Masters Italy Red clay ATP Rome Masters Italy (Red clay) 2 zápasů
ATP Madrid Spain Red clay ATP Madrid Spain (Red clay) 4 zápasů
ATP Monte Carlo Monaco Red clay ATP Monte Carlo Monaco (Red clay) 3 zápasů
Bilance podle povrchu
Hard
9-7
Antuka
6-4
Tráva
6-3
Celkem 21-14
Naše AI v těchto zápasech 25 z 34 správně

Ze zápasů v naší databázi

O hráči Jiri Lehečka

Jiri Lehečka, 24 let, hraje profesionálně tenis (pravák), aktuálně na 12. místě světového žebříčku. To je zároveň maximum kariéry. Podání je hlavní zbraň: po prvním podání získává 74.9 % míčů, es na zápas — 8.5. Return je slabší polovina hry: na returnu získává 35 % míčů a proměňuje 15.3 % brejkbolů. Bilance je mezi povrchy rozložena rovnoměrně: Hard 9-7, Antuka 6-4, Tráva 6-3.

Aktuální forma je nevyrovnaná — 3:2 v posledních dokončených zápasech. Zápasů s Jiri Lehečka naše AI vyhodnotila 34 a správně určila 25 — úspěšnost 73.5 %. Tipy pokrývají vítěze a výsledek zápasu i statistiky podání, returnu a brejkbolů. Dokončené tipy zůstávají viditelné, bilanci lze tedy kdykoli ověřit. Poslední výskyt v našich datech: ATP Los Cabos Mexico.

Nejčastější dotazy

Kterou rukou hraje Jiri Lehečka?+

Jiri Lehečka hraje jako pravák, věk: 24.

Na kterém místě žebříčku je Jiri Lehečka?+

Jiri Lehečka je na 12. místě žebříčku ATP, maximum kariéry je 12.

Jak přesné jsou AI tipy pro Jiri Lehečka?+

Zápasů s Jiri Lehečka náš model vyhodnotil 34 a správně určil 25 — úspěšnost 73.5 %. Každý dokončený tip zůstává na stránce, číslo lze tedy ověřit.

S kým Jiri Lehečka hraje nejčastěji?+

Ze zápasů, které pokrýváme, se Jiri Lehečka nejčastěji potkává s Arthur Fils: odehráno 3, bilance 1-2.