Jack Bruce-Smith Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1435
Věk23
Aktuální Forma
L
L
L
L
4
Analyzované Zápasy
50%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:52 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U21.5 |
5.9/10 | |
05:14 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 167 |
O21.5 |
5.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
7.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:50 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Jack Bruce-Smith – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Jack Bruce-Smith je 23letý profesionální tenista. Náš AI algoritmus analyzoval 4 zápasů hráče Jack Bruce-Smith a dosáhl přesnosti předpovědí přes 50%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (29) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 48.6% | 50.8% | 50.8% |
| Výhra 1. Podání | 73.1% | 79.1% | 79.1% |
| Výhra 2. Podání | 32.4% | 41.8% | 41.8% |
| Esa / Zápas | 11.1 | 10.5 | 10 |
| Dvojchyby / Zápas | 8.2 | 9 | 7.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.6% | 68.9% | 68.9% |
| Využité Brejkboly | 30.8% | 25% | 25% |
| Body z Returnu | 36.2% | 36.6% | 36.6% |
| Udržení Podání % | 228.3% | 115.9% | 135.1% |
| Celkem Bodů | 74.7% | 62% | 62% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (26) | Tráva (3) |
|---|---|---|
| První Podání % | 50.8% | - |
| Výhra 1. Podání | 79.1% | - |
| Výhra 2. Podání | 41.8% | - |
| Esa / Zápas | 10 | 9.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 8 | 4.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 68.9% | - |
| Využité Brejkboly | 25% | - |
| Body z Returnu | 39.1% | 29.7% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (29)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 50.8% |
| Výhra 1. Podání | 79.1% |
| Výhra 2. Podání | 41.8% |
| Esa / Zápas | 10 |
| Dvojchyby / Zápas | 7.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 68.9% |
| Využité Brejkboly | 25% |
| Body z Returnu | 36.6% |
| Udržení Podání % | 135.1% |
| Celkem Bodů | 62% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 50.8% |
| Výhra 1. Podání | 79.1% |
| Výhra 2. Podání | 41.8% |
| Esa / Zápas | 10.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 9 |
| Odvrácené Brejkboly | 68.9% |
| Využité Brejkboly | 25% |
| Body z Returnu | 36.6% |
| Udržení Podání % | 115.9% |
| Celkem Bodů | 62% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 48.6% |
| Výhra 1. Podání | 73.1% |
| Výhra 2. Podání | 32.4% |
| Esa / Zápas | 11.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 8.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.6% |
| Využité Brejkboly | 30.8% |
| Body z Returnu | 36.2% |
| Udržení Podání % | 228.3% |
| Celkem Bodů | 74.7% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (26)
Tráva (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 50.8% |
| Výhra 1. Podání | 79.1% |
| Výhra 2. Podání | 41.8% |
| Esa / Zápas | 10 |
| Dvojchyby / Zápas | 8 |
| Odvrácené Brejkboly | 68.9% |
| Využité Brejkboly | 25% |
| Body z Returnu | 39.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 9.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.7 |
| Body z Returnu | 29.7% |