Jeremy Gschwendtner Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#973
Věk27
Aktuální Forma
L
W
W
W
L
9
Analyzované Zápasy
66.7%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 265 |
O19.5 |
7.7/10 | |
13:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.5/10 | |
10:08 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U22.5 |
6.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
U19.5 |
2.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U20.5 |
3.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
6/10 | |
10:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 461 |
1 |
1.7/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
8.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
|
||
12:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
52 76 |
|
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 624 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Jeremy Gschwendtner – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Jeremy Gschwendtner je 27letý profesionální tenista. Náš AI algoritmus analyzoval 9 zápasů hráče Jeremy Gschwendtner a dosáhl přesnosti předpovědí přes 66.7%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (46) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | 66.2% | 64.5% |
| Výhra 1. Podání | - | 69.4% | 66.1% |
| Výhra 2. Podání | - | 56.3% | 49.5% |
| Esa / Zápas | 0.6 | 1.3 | 1.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.3 | 4.3 | 4.4 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 68.4% | 68.4% |
| Využité Brejkboly | - | 60% | 52.4% |
| Body z Returnu | 44.8% | 47.2% | 46.5% |
| Udržení Podání % | - | 235% | 361.6% |
| Celkem Bodů | 102.9% | 85.1% | 81.3% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (14) | Antuka (32) |
|---|---|---|
| První Podání % | 66.2% | 54.8% |
| Výhra 1. Podání | 69.4% | 43.5% |
| Výhra 2. Podání | 56.3% | 21.1% |
| Esa / Zápas | 2 | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.5 | 4 |
| Odvrácené Brejkboly | 68.4% | - |
| Využité Brejkboly | 60% | 14.3% |
| Body z Returnu | 51.8% | 38.4% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (46)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.5% |
| Výhra 1. Podání | 66.1% |
| Výhra 2. Podání | 49.5% |
| Esa / Zápas | 1.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 68.4% |
| Využité Brejkboly | 52.4% |
| Body z Returnu | 46.5% |
| Udržení Podání % | 361.6% |
| Celkem Bodů | 81.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66.2% |
| Výhra 1. Podání | 69.4% |
| Výhra 2. Podání | 56.3% |
| Esa / Zápas | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 68.4% |
| Využité Brejkboly | 60% |
| Body z Returnu | 47.2% |
| Udržení Podání % | 235% |
| Celkem Bodů | 85.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.3 |
| Body z Returnu | 44.8% |
| Celkem Bodů | 102.9% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (14)
Antuka (32)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66.2% |
| Výhra 1. Podání | 69.4% |
| Výhra 2. Podání | 56.3% |
| Esa / Zápas | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 68.4% |
| Využité Brejkboly | 60% |
| Body z Returnu | 51.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 54.8% |
| Výhra 1. Podání | 43.5% |
| Výhra 2. Podání | 21.1% |
| Esa / Zápas | 1.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 4 |
| Využité Brejkboly | 14.3% |
| Body z Returnu | 38.4% |