Joao Graca Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1241
Věk24
Výška6'1"
Váha176 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
L
L
L
L
L
4
Analyzované Zápasy
75%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
9.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 367 |
2 |
1/10 | |
11:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
|
O hráči Joao Graca – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Joao Graca je 24letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 1241. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 4 zápasů hráče Joao Graca a dosáhl přesnosti předpovědí přes 75%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (26) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 53.5% | 65.4% | 65.4% |
| Výhra 1. Podání | 47.8% | 71.4% | 71.4% |
| Výhra 2. Podání | 35% | 45.8% | 45.8% |
| Esa / Zápas | 1.1 | 3.1 | 2.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.3 | 1.4 | 1.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 44.4% | 48.6% | 48.6% |
| Využité Brejkboly | 0% | 32.3% | 32.3% |
| Body z Returnu | 27.3% | 40.9% | 40.9% |
| Udržení Podání % | 148.8% | 83.4% | 116.4% |
| Celkem Bodů | 34.5% | 54.3% | 54.3% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (22) | Antuka (4) |
|---|---|---|
| První Podání % | 67% | 53.5% |
| Výhra 1. Podání | 73.8% | 47.8% |
| Výhra 2. Podání | 47.7% | 35% |
| Esa / Zápas | 3 | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.4 | 0.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% | 44.4% |
| Využité Brejkboly | 36.4% | 0% |
| Body z Returnu | 42.6% | 27.3% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (26)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.4% |
| Výhra 1. Podání | 71.4% |
| Výhra 2. Podání | 45.8% |
| Esa / Zápas | 2.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 48.6% |
| Využité Brejkboly | 32.3% |
| Body z Returnu | 40.9% |
| Udržení Podání % | 116.4% |
| Celkem Bodů | 54.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.4% |
| Výhra 1. Podání | 71.4% |
| Výhra 2. Podání | 45.8% |
| Esa / Zápas | 3.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 48.6% |
| Využité Brejkboly | 32.3% |
| Body z Returnu | 40.9% |
| Udržení Podání % | 83.4% |
| Celkem Bodů | 54.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 53.5% |
| Výhra 1. Podání | 47.8% |
| Výhra 2. Podání | 35% |
| Esa / Zápas | 1.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 44.4% |
| Využité Brejkboly | 0% |
| Body z Returnu | 27.3% |
| Udržení Podání % | 148.8% |
| Celkem Bodů | 34.5% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (22)
Antuka (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67% |
| Výhra 1. Podání | 73.8% |
| Výhra 2. Podání | 47.7% |
| Esa / Zápas | 3 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 36.4% |
| Body z Returnu | 42.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 53.5% |
| Výhra 1. Podání | 47.8% |
| Výhra 2. Podání | 35% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 0.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 44.4% |
| Využité Brejkboly | 0% |
| Body z Returnu | 27.3% |