John Hallquist Lithén Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
5.2/10 | |
04:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
O20.5 |
3.7/10 | |
08:37 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.4/10 | |
11:59 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O20.5 |
7.2/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
265 627 |
O19.5 |
5.5/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 165 |
O20.5 |
6/10 | |
10:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
3.7/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.6/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 263 |
1 |
10/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:45 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
2.2/10 | |
15:15 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
563 746 |
O20.5 |
8.6/10 | |
16:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8.5/10 | |
15:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.7/10 | |
15:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.3/10 | |
15:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
O20.5 |
3.2/10 | |
16:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 643 |
O19.5 |
8.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
622 466 |
2 |
3.6/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.8/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
10/10 |
O hráči John Hallquist Lithén – Tenisové Předpovědi a Statistiky
John Hallquist Lithén je 23letý profesionální tenista. Náš AI algoritmus analyzoval 23 zápasů hráče John Hallquist Lithén a dosáhl přesnosti předpovědí přes 56.5%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (61) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | 89.5% | 69.2% |
| Výhra 1. Podání | - | 29.4% | 62.7% |
| Výhra 2. Podání | - | 25% | 47.1% |
| Esa / Zápas | 2 | 1.2 | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.2 | 2 | 1.6 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 40% | 59.3% |
| Využité Brejkboly | - | 0% | 41% |
| Body z Returnu | 43.9% | 42.6% | 44.5% |
| Udržení Podání % | - | 1186.8% | 149% |
| Celkem Bodů | 103.5% | 95.5% | 66.9% |
| Stat. | Tvrdý (32) | Antuka (29) |
|---|---|---|
| První Podání % | 73.1% | 64.2% |
| Výhra 1. Podání | 58.6% | 68.6% |
| Výhra 2. Podání | 43% | 51.1% |
| Esa / Zápas | 1.1 | 0.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.7 | 1.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.5% | 65.5% |
| Využité Brejkboly | 32.8% | 50.9% |
| Body z Returnu | 43.3% | 48.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 69.2% |
| Výhra 1. Podání | 62.7% |
| Výhra 2. Podání | 47.1% |
| Esa / Zápas | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.3% |
| Využité Brejkboly | 41% |
| Body z Returnu | 44.5% |
| Udržení Podání % | 149% |
| Celkem Bodů | 66.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 89.5% |
| Výhra 1. Podání | 29.4% |
| Výhra 2. Podání | 25% |
| Esa / Zápas | 1.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 |
| Odvrácené Brejkboly | 40% |
| Využité Brejkboly | 0% |
| Body z Returnu | 42.6% |
| Udržení Podání % | 1186.8% |
| Celkem Bodů | 95.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.2 |
| Body z Returnu | 43.9% |
| Celkem Bodů | 103.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 73.1% |
| Výhra 1. Podání | 58.6% |
| Výhra 2. Podání | 43% |
| Esa / Zápas | 1.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.5% |
| Využité Brejkboly | 32.8% |
| Body z Returnu | 43.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64.2% |
| Výhra 1. Podání | 68.6% |
| Výhra 2. Podání | 51.1% |
| Esa / Zápas | 0.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 65.5% |
| Využité Brejkboly | 50.9% |
| Body z Returnu | 48.2% |