Juan Bautista Otegui Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1074
Věk26
Výška6'3"
Váha183 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
W
L
L
L
L
5
Analyzované Zápasy
60%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U22.5 |
7.4/10 | |
16:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
562 736 |
O19.5 |
7.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:10 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U22.5 |
6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:40 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
576 754 |
1 |
1.3/10 | |
20:10 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
5.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Juan Bautista Otegui – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Juan Bautista Otegui je 26letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 1074. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 5 zápasů hráče Juan Bautista Otegui a dosáhl přesnosti předpovědí přes 60%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (49) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 49% | 52.5% | 56.5% |
| Výhra 1. Podání | 72.6% | 72.6% | 70% |
| Výhra 2. Podání | 47.4% | 47.5% | 48.5% |
| Esa / Zápas | 2.5 | 2.7 | 3.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.2 | 6.3 | 5.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 53.8% | 60.8% | 60.4% |
| Využité Brejkboly | 40.9% | 42.1% | 43.9% |
| Body z Returnu | 46% | 46.4% | 46.7% |
| Udržení Podání % | 185.9% | 99.6% | 96.5% |
| Celkem Bodů | 80.3% | 65.7% | 56.7% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Antuka (49) |
|---|---|
| První Podání % | 56.5% |
| Výhra 1. Podání | 70% |
| Výhra 2. Podání | 48.5% |
| Esa / Zápas | 3.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.4% |
| Využité Brejkboly | 43.9% |
| Body z Returnu | 46.7% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (49)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 56.5% |
| Výhra 1. Podání | 70% |
| Výhra 2. Podání | 48.5% |
| Esa / Zápas | 3.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.4% |
| Využité Brejkboly | 43.9% |
| Body z Returnu | 46.7% |
| Udržení Podání % | 96.5% |
| Celkem Bodů | 56.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 52.5% |
| Výhra 1. Podání | 72.6% |
| Výhra 2. Podání | 47.5% |
| Esa / Zápas | 2.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.8% |
| Využité Brejkboly | 42.1% |
| Body z Returnu | 46.4% |
| Udržení Podání % | 99.6% |
| Celkem Bodů | 65.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 49% |
| Výhra 1. Podání | 72.6% |
| Výhra 2. Podání | 47.4% |
| Esa / Zápas | 2.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 53.8% |
| Využité Brejkboly | 40.9% |
| Body z Returnu | 46% |
| Udržení Podání % | 185.9% |
| Celkem Bodů | 80.3% |
Statistiky by Surface
Antuka (49)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 56.5% |
| Výhra 1. Podání | 70% |
| Výhra 2. Podání | 48.5% |
| Esa / Zápas | 3.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.4% |
| Využité Brejkboly | 43.9% |
| Body z Returnu | 46.7% |