Junhan Zhang Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#678
Aktuální Forma
L
L
W
W
L
11
Analyzované Zápasy
36.4%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.4/10 | |
23:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.4/10 | |
00:11 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
21 66 |
2 |
2.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3.3/10 | |
03:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
466 647 |
2 |
3.7/10 | |
03:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
4.4/10 | |
04:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 363 |
O18.5 |
7.8/10 | |
04:00 Ukončeno |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3.9/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Junhan Zhang – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Junhan Zhang Náš AI algoritmus analyzoval 11 zápasů hráče Junhan Zhang a dosáhl přesnosti předpovědí přes 36.4%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (48) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | 78.7% | 78.7% |
| Výhra 1. Podání | - | 64.4% | 64.4% |
| Výhra 2. Podání | - | 37.5% | 37.5% |
| Esa / Zápas | 3.5 | 3.4 | 3.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.5 | 3.2 | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 57.1% | 57.1% |
| Využité Brejkboly | - | 33.3% | 33.3% |
| Body z Returnu | 44.8% | 44.8% | 44.8% |
| Udržení Podání % | - | 420% | 725.3% |
| Celkem Bodů | 104.1% | 90.7% | 90.7% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (44) | Antuka (1) |
|---|---|---|
| První Podání % | 78.7% | - |
| Výhra 1. Podání | 64.4% | - |
| Výhra 2. Podání | 37.5% | - |
| Esa / Zápas | 3.5 | 3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 | 1 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.1% | - |
| Využité Brejkboly | 33.3% | - |
| Body z Returnu | 44% | 44.4% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (48)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 78.7% |
| Výhra 1. Podání | 64.4% |
| Výhra 2. Podání | 37.5% |
| Esa / Zápas | 3.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.1% |
| Využité Brejkboly | 33.3% |
| Body z Returnu | 44.8% |
| Udržení Podání % | 725.3% |
| Celkem Bodů | 90.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 78.7% |
| Výhra 1. Podání | 64.4% |
| Výhra 2. Podání | 37.5% |
| Esa / Zápas | 3.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.1% |
| Využité Brejkboly | 33.3% |
| Body z Returnu | 44.8% |
| Udržení Podání % | 420% |
| Celkem Bodů | 90.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 3.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.5 |
| Body z Returnu | 44.8% |
| Celkem Bodů | 104.1% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (44)
Antuka (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 78.7% |
| Výhra 1. Podání | 64.4% |
| Výhra 2. Podání | 37.5% |
| Esa / Zápas | 3.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.1% |
| Využité Brejkboly | 33.3% |
| Body z Returnu | 44% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 3 |
| Dvojchyby / Zápas | 1 |
| Body z Returnu | 44.4% |