Justas Trainauskas Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
L
1
Analyzované Zápasy
0%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Justas Trainauskas – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Justas Trainauskas Náš AI algoritmus analyzoval 1 zápasů hráče Justas Trainauskas a dosáhl přesnosti předpovědí přes 0%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (31) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 58.9% | 65.6% | 65.8% |
| Výhra 1. Podání | 64.4% | 64.2% | 65.9% |
| Výhra 2. Podání | 35.9% | 42.8% | 45% |
| Esa / Zápas | 2 | 1.9 | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 | 3.3 | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 44% | 55.2% | 58.9% |
| Využité Brejkboly | 12.9% | 30.9% | 31.6% |
| Body z Returnu | 38.8% | 42.4% | 43% |
| Udržení Podání % | 162.9% | 86.7% | 74% |
| Celkem Bodů | 73.4% | 58.5% | 55.7% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (12) | Antuka (19) |
|---|---|---|
| První Podání % | 58.9% | 66.9% |
| Výhra 1. Podání | 64.4% | 66.1% |
| Výhra 2. Podání | 35.9% | 46.8% |
| Esa / Zápas | 1.9 | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 | 2.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 44% | 61.3% |
| Využité Brejkboly | 12.9% | 34.5% |
| Body z Returnu | 38.8% | 44.8% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (31)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.8% |
| Výhra 1. Podání | 65.9% |
| Výhra 2. Podání | 45% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 58.9% |
| Využité Brejkboly | 31.6% |
| Body z Returnu | 43% |
| Udržení Podání % | 74% |
| Celkem Bodů | 55.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.6% |
| Výhra 1. Podání | 64.2% |
| Výhra 2. Podání | 42.8% |
| Esa / Zápas | 1.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 55.2% |
| Využité Brejkboly | 30.9% |
| Body z Returnu | 42.4% |
| Udržení Podání % | 86.7% |
| Celkem Bodů | 58.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.9% |
| Výhra 1. Podání | 64.4% |
| Výhra 2. Podání | 35.9% |
| Esa / Zápas | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 44% |
| Využité Brejkboly | 12.9% |
| Body z Returnu | 38.8% |
| Udržení Podání % | 162.9% |
| Celkem Bodů | 73.4% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (12)
Antuka (19)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.9% |
| Výhra 1. Podání | 64.4% |
| Výhra 2. Podání | 35.9% |
| Esa / Zápas | 1.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 44% |
| Využité Brejkboly | 12.9% |
| Body z Returnu | 38.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66.9% |
| Výhra 1. Podání | 66.1% |
| Výhra 2. Podání | 46.8% |
| Esa / Zápas | 1.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.3% |
| Využité Brejkboly | 34.5% |
| Body z Returnu | 44.8% |