Kailey Evans Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#771
Aktuální Forma
W
L
W
L
L
15
Analyzované Zápasy
53.3%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:12 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 620 |
1 |
4.8/10 | |
14:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
562 726 |
O19.5 |
7.5/10 | |
17:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
2 |
6.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:07 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 164 |
1 |
2.8/10 | |
17:08 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
653 276 |
O19.5 |
8/10 | |
15:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 166 |
O19.5 |
6.2/10 | |
18:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
5.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
U20.5 |
4/10 | |
08:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
6.9/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
561 736 |
2 |
3.4/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 166 |
1 |
2.3/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 646 |
O19.5 |
9.1/10 | |
08:45 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Kailey Evans – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Kailey Evans Náš AI algoritmus analyzoval 15 zápasů hráče Kailey Evans a dosáhl přesnosti předpovědí přes 53.3%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (45) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | 68.2% | 66.5% |
| Výhra 1. Podání | - | 65.3% | 65.2% |
| Výhra 2. Podání | - | 51.8% | 52.9% |
| Esa / Zápas | 0.9 | 0.8 | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 | 2.7 | 1.9 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 62.8% | 60.9% |
| Využité Brejkboly | - | 52.4% | 63.4% |
| Body z Returnu | 47% | 48.2% | 52.6% |
| Udržení Podání % | - | 165.7% | 95.7% |
| Celkem Bodů | 104.3% | 78.7% | 67.6% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (32) | Antuka (11) |
|---|---|---|
| První Podání % | 66.5% | - |
| Výhra 1. Podání | 65.2% | - |
| Výhra 2. Podání | 52.9% | - |
| Esa / Zápas | 1 | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.6 | 2.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.9% | - |
| Využité Brejkboly | 63.4% | - |
| Body z Returnu | 56% | 46.2% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (45)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66.5% |
| Výhra 1. Podání | 65.2% |
| Výhra 2. Podání | 52.9% |
| Esa / Zápas | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.9% |
| Využité Brejkboly | 63.4% |
| Body z Returnu | 52.6% |
| Udržení Podání % | 95.7% |
| Celkem Bodů | 67.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 68.2% |
| Výhra 1. Podání | 65.3% |
| Výhra 2. Podání | 51.8% |
| Esa / Zápas | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 62.8% |
| Využité Brejkboly | 52.4% |
| Body z Returnu | 48.2% |
| Udržení Podání % | 165.7% |
| Celkem Bodů | 78.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 0.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 |
| Body z Returnu | 47% |
| Celkem Bodů | 104.3% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (32)
Antuka (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66.5% |
| Výhra 1. Podání | 65.2% |
| Výhra 2. Podání | 52.9% |
| Esa / Zápas | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.9% |
| Využité Brejkboly | 63.4% |
| Body z Returnu | 56% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 |
| Body z Returnu | 46.2% |