Kallista Liu Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#883
Aktuální Forma
L
W
W
L
L
5
Analyzované Zápasy
40%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Ukončeno |
| 1
1
|
|
|
1 |
666 732 |
O20.5 |
7.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
7.3/10 | |
22:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
633 166 |
2 |
6.6/10 | |
16:08 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:15 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
362 636 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Kallista Liu – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Kallista Liu Náš AI algoritmus analyzoval 5 zápasů hráče Kallista Liu a dosáhl přesnosti předpovědí přes 40%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (21) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | 67.6% | 67.6% |
| Výhra 1. Podání | - | 62% | 62% |
| Výhra 2. Podání | - | 50% | 50% |
| Esa / Zápas | 0.2 | 0.3 | 0.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 0.9 | 1.7 | 1.8 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 50% | 50% |
| Využité Brejkboly | - | 18.2% | 18.2% |
| Body z Returnu | 50.2% | 48.2% | 48.2% |
| Udržení Podání % | - | 660.8% | 662.2% |
| Celkem Bodů | 106.2% | 93.3% | 93.3% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (15) | Antuka (6) |
|---|---|---|
| První Podání % | 67.6% | - |
| Výhra 1. Podání | 62% | - |
| Výhra 2. Podání | 50% | - |
| Esa / Zápas | 0.3 | 0 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.9 | 1.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% | - |
| Využité Brejkboly | 18.2% | - |
| Body z Returnu | 49.6% | 46.2% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (21)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.6% |
| Výhra 1. Podání | 62% |
| Výhra 2. Podání | 50% |
| Esa / Zápas | 0.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 18.2% |
| Body z Returnu | 48.2% |
| Udržení Podání % | 662.2% |
| Celkem Bodů | 93.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.6% |
| Výhra 1. Podání | 62% |
| Výhra 2. Podání | 50% |
| Esa / Zápas | 0.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 18.2% |
| Body z Returnu | 48.2% |
| Udržení Podání % | 660.8% |
| Celkem Bodů | 93.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 0.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 0.9 |
| Body z Returnu | 50.2% |
| Celkem Bodů | 106.2% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (15)
Antuka (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.6% |
| Výhra 1. Podání | 62% |
| Výhra 2. Podání | 50% |
| Esa / Zápas | 0.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 18.2% |
| Body z Returnu | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 0 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.7 |
| Body z Returnu | 46.2% |