Karue Sell Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#663
Věk32
Výška6'0"
Váha179 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
W
L
W
L
4
Analyzované Zápasy
50%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8.5/10 | |
18:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.6/10 | |
15:15 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.8/10 | |
15:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2/10 |
O hráči Karue Sell – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Karue Sell je 32letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 663. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 4 zápasů hráče Karue Sell a dosáhl přesnosti předpovědí přes 50%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (21) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 62.4% | 57.7% | 57.5% |
| Výhra 1. Podání | 69.2% | 66.5% | 65.4% |
| Výhra 2. Podání | 41.4% | 48.9% | 48.7% |
| Esa / Zápas | 2.5 | 2.9 | 2.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 | 2.9 | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.9% | 65% | 65.9% |
| Využité Brejkboly | 12.3% | 13.9% | 12.7% |
| Body z Returnu | 35.4% | 33.8% | 34.3% |
| Udržení Podání % | 58.7% | 59.6% | 58.8% |
| Celkem Bodů | 49.7% | 47.5% | 47% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (16) | Antuka (5) |
|---|---|---|
| První Podání % | 58.1% | 52.6% |
| Výhra 1. Podání | 68.9% | 35% |
| Výhra 2. Podání | 49.3% | 44.4% |
| Esa / Zápas | 3.4 | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 | 0.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 65.3% | 68.8% |
| Využité Brejkboly | 16.2% | 0% |
| Body z Returnu | 36.4% | 27.2% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (21)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.5% |
| Výhra 1. Podání | 65.4% |
| Výhra 2. Podání | 48.7% |
| Esa / Zápas | 2.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 65.9% |
| Využité Brejkboly | 12.7% |
| Body z Returnu | 34.3% |
| Udržení Podání % | 58.8% |
| Celkem Bodů | 47% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.7% |
| Výhra 1. Podání | 66.5% |
| Výhra 2. Podání | 48.9% |
| Esa / Zápas | 2.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 65% |
| Využité Brejkboly | 13.9% |
| Body z Returnu | 33.8% |
| Udržení Podání % | 59.6% |
| Celkem Bodů | 47.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 62.4% |
| Výhra 1. Podání | 69.2% |
| Výhra 2. Podání | 41.4% |
| Esa / Zápas | 2.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.9% |
| Využité Brejkboly | 12.3% |
| Body z Returnu | 35.4% |
| Udržení Podání % | 58.7% |
| Celkem Bodů | 49.7% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (16)
Antuka (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.1% |
| Výhra 1. Podání | 68.9% |
| Výhra 2. Podání | 49.3% |
| Esa / Zápas | 3.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 65.3% |
| Využité Brejkboly | 16.2% |
| Body z Returnu | 36.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 52.6% |
| Výhra 1. Podání | 35% |
| Výhra 2. Podání | 44.4% |
| Esa / Zápas | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 0.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 68.8% |
| Využité Brejkboly | 0% |
| Body z Returnu | 27.2% |