Katarina Jokic Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#310
Aktuální Forma
L
L
L
L
W
4
Analyzované Zápasy
100%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:02 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:40 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
9.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:20 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
U22.5 |
8.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:20 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U23.5 |
7.9/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
265 637 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
633 366 |
|
||
15:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 363 |
|
||
15:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 721 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Katarina Jokic – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Katarina Jokic Náš AI algoritmus analyzoval 4 zápasů hráče Katarina Jokic a dosáhl přesnosti předpovědí přes 100%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (35) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 71% | 71% | 71% |
| Výhra 1. Podání | 47.7% | 47.7% | 47.7% |
| Výhra 2. Podání | 29.8% | 29.8% | 29.8% |
| Esa / Zápas | 0.7 | 0.6 | 0.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.9 | 5.7 | 5.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 33.3% | 33.3% | 33.3% |
| Využité Brejkboly | 49.2% | 49.2% | 49.2% |
| Body z Returnu | 48.5% | 48.5% | 48.5% |
| Udržení Podání % | 60.4% | 60.6% | 163.3% |
| Celkem Bodů | 53.1% | 53.1% | 53.1% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (10) | Antuka (22) |
|---|---|---|
| První Podání % | 74.3% | 69% |
| Výhra 1. Podání | 49.6% | 46.4% |
| Výhra 2. Podání | 29.5% | 29.9% |
| Esa / Zápas | 0.7 | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.8 | 4.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% | 22.5% |
| Využité Brejkboly | 52.4% | 47.7% |
| Body z Returnu | 46.2% | 49.3% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (35)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 71% |
| Výhra 1. Podání | 47.7% |
| Výhra 2. Podání | 29.8% |
| Esa / Zápas | 0.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 33.3% |
| Využité Brejkboly | 49.2% |
| Body z Returnu | 48.5% |
| Udržení Podání % | 163.3% |
| Celkem Bodů | 53.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 71% |
| Výhra 1. Podání | 47.7% |
| Výhra 2. Podání | 29.8% |
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 33.3% |
| Využité Brejkboly | 49.2% |
| Body z Returnu | 48.5% |
| Udržení Podání % | 60.6% |
| Celkem Bodů | 53.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 71% |
| Výhra 1. Podání | 47.7% |
| Výhra 2. Podání | 29.8% |
| Esa / Zápas | 0.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 33.3% |
| Využité Brejkboly | 49.2% |
| Body z Returnu | 48.5% |
| Udržení Podání % | 60.4% |
| Celkem Bodů | 53.1% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (10)
Antuka (22)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 74.3% |
| Výhra 1. Podání | 49.6% |
| Výhra 2. Podání | 29.5% |
| Esa / Zápas | 0.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 52.4% |
| Body z Returnu | 46.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 69% |
| Výhra 1. Podání | 46.4% |
| Výhra 2. Podání | 29.9% |
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 22.5% |
| Využité Brejkboly | 47.7% |
| Body z Returnu | 49.3% |