Laquisa Khan Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#755
Aktuální Forma
L
L
L
L
W
4
Analyzované Zápasy
100%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
2 |
3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Ukončeno |
| 1
1
|
|
|
2 |
32 66 |
U20.5 |
2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:45 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
2 |
8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
8.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
656 372 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Laquisa Khan – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Laquisa Khan Náš AI algoritmus analyzoval 4 zápasů hráče Laquisa Khan a dosáhl přesnosti předpovědí přes 100%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (29) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 89.8% | 89.8% | 69.3% |
| Výhra 1. Podání | 47.2% | 47.2% | 61.4% |
| Výhra 2. Podání | 83.3% | 83.3% | 50.5% |
| Esa / Zápas | 1.2 | 1.2 | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.7 | 3.4 | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 55.6% | 55.6% | 56.8% |
| Využité Brejkboly | 0% | 0% | 50% |
| Body z Returnu | 37.1% | 37.1% | 46.2% |
| Udržení Podání % | 232.2% | 362.7% | 134.2% |
| Celkem Bodů | 77% | 77% | 62.9% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (26) | Tráva (2) |
|---|---|---|
| První Podání % | 69.3% | - |
| Výhra 1. Podání | 61.4% | - |
| Výhra 2. Podání | 50.5% | - |
| Esa / Zápas | 1.1 | 4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 | 4 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.8% | - |
| Využité Brejkboly | 50% | - |
| Body z Returnu | 48.3% | 38% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (29)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 69.3% |
| Výhra 1. Podání | 61.4% |
| Výhra 2. Podání | 50.5% |
| Esa / Zápas | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.8% |
| Využité Brejkboly | 50% |
| Body z Returnu | 46.2% |
| Udržení Podání % | 134.2% |
| Celkem Bodů | 62.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 89.8% |
| Výhra 1. Podání | 47.2% |
| Výhra 2. Podání | 83.3% |
| Esa / Zápas | 1.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 55.6% |
| Využité Brejkboly | 0% |
| Body z Returnu | 37.1% |
| Udržení Podání % | 362.7% |
| Celkem Bodů | 77% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 89.8% |
| Výhra 1. Podání | 47.2% |
| Výhra 2. Podání | 83.3% |
| Esa / Zápas | 1.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 55.6% |
| Využité Brejkboly | 0% |
| Body z Returnu | 37.1% |
| Udržení Podání % | 232.2% |
| Celkem Bodů | 77% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (26)
Tráva (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 69.3% |
| Výhra 1. Podání | 61.4% |
| Výhra 2. Podání | 50.5% |
| Esa / Zápas | 1.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 56.8% |
| Využité Brejkboly | 50% |
| Body z Returnu | 48.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 4 |
| Dvojchyby / Zápas | 4 |
| Body z Returnu | 38% |