Leonardo Borrelli Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1284
Aktuální Forma
L
W
L
L
L
7
Analyzované Zápasy
100%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:34 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
5.9/10 | |
10:41 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.7/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:45 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.9/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2.9/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Leonardo Borrelli – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Leonardo Borrelli Náš AI algoritmus analyzoval 7 zápasů hráče Leonardo Borrelli a dosáhl přesnosti předpovědí přes 100%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (23) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 65.4% | 61.3% | 61.3% |
| Výhra 1. Podání | 54.9% | 59% | 59% |
| Výhra 2. Podání | 46.3% | 49.6% | 49.6% |
| Esa / Zápas | 3.4 | 2.6 | 2.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.8 | 4.6 | 4.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 55% | 47.1% | 47.1% |
| Využité Brejkboly | 18.2% | 27% | 27% |
| Body z Returnu | 30.8% | 34.3% | 34.3% |
| Udržení Podání % | 227.6% | 97.9% | 98.3% |
| Celkem Bodů | 77.6% | 59.5% | 59.5% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (14) | Antuka (7) |
|---|---|---|
| První Podání % | 60.6% | 68.3% |
| Výhra 1. Podání | 59.3% | 56.1% |
| Výhra 2. Podání | 49.8% | 47.4% |
| Esa / Zápas | 3 | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.7 | 4.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 48.4% | 33.3% |
| Využité Brejkboly | 27.8% | 20% |
| Body z Returnu | 34.7% | 30.3% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (23)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 61.3% |
| Výhra 1. Podání | 59% |
| Výhra 2. Podání | 49.6% |
| Esa / Zápas | 2.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 47.1% |
| Využité Brejkboly | 27% |
| Body z Returnu | 34.3% |
| Udržení Podání % | 98.3% |
| Celkem Bodů | 59.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 61.3% |
| Výhra 1. Podání | 59% |
| Výhra 2. Podání | 49.6% |
| Esa / Zápas | 2.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 47.1% |
| Využité Brejkboly | 27% |
| Body z Returnu | 34.3% |
| Udržení Podání % | 97.9% |
| Celkem Bodů | 59.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 65.4% |
| Výhra 1. Podání | 54.9% |
| Výhra 2. Podání | 46.3% |
| Esa / Zápas | 3.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 55% |
| Využité Brejkboly | 18.2% |
| Body z Returnu | 30.8% |
| Udržení Podání % | 227.6% |
| Celkem Bodů | 77.6% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (14)
Antuka (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60.6% |
| Výhra 1. Podání | 59.3% |
| Výhra 2. Podání | 49.8% |
| Esa / Zápas | 3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 48.4% |
| Využité Brejkboly | 27.8% |
| Body z Returnu | 34.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 68.3% |
| Výhra 1. Podání | 56.1% |
| Výhra 2. Podání | 47.4% |
| Esa / Zápas | 1.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 33.3% |
| Využité Brejkboly | 20% |
| Body z Returnu | 30.3% |