Lian Tran Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#632
Věk23
Aktuální Forma
L
L
1
Analyzované Zápasy
0%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
724 566 |
O19.5 |
7.9/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 624 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Lian Tran – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Lian Tran je 23letý profesionální tenista. Náš AI algoritmus analyzoval 1 zápasů hráče Lian Tran a dosáhl přesnosti předpovědí přes 0%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (23) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 73.2% | 70% | 70.7% |
| Výhra 1. Podání | 49.1% | 52% | 53.6% |
| Výhra 2. Podání | 26.2% | 38.5% | 40.7% |
| Esa / Zápas | 0.4 | 0.5 | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 4 | 3.6 | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 27.8% | 50.6% | 50% |
| Využité Brejkboly | 29.7% | 31.5% | 34% |
| Body z Returnu | 39.3% | 40.7% | 41.5% |
| Udržení Podání % | 63.6% | 82.4% | 74.9% |
| Celkem Bodů | 48.8% | 48.3% | 48.5% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (9) | Antuka (11) | Tráva (2) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 70.1% | 71.3% | 71% |
| Výhra 1. Podání | 55.1% | 48.9% | 59.1% |
| Výhra 2. Podání | 39.2% | 37.3% | 48.9% |
| Esa / Zápas | 0.6 | 0.3 | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 | 2.7 | 3.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.9% | 30% | 65% |
| Využité Brejkboly | 41.7% | 29.5% | 30.4% |
| Body z Returnu | 44.5% | 40.8% | 39.9% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (23)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70.7% |
| Výhra 1. Podání | 53.6% |
| Výhra 2. Podání | 40.7% |
| Esa / Zápas | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 34% |
| Body z Returnu | 41.5% |
| Udržení Podání % | 74.9% |
| Celkem Bodů | 48.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70% |
| Výhra 1. Podání | 52% |
| Výhra 2. Podání | 38.5% |
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 50.6% |
| Využité Brejkboly | 31.5% |
| Body z Returnu | 40.7% |
| Udržení Podání % | 82.4% |
| Celkem Bodů | 48.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 73.2% |
| Výhra 1. Podání | 49.1% |
| Výhra 2. Podání | 26.2% |
| Esa / Zápas | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 4 |
| Odvrácené Brejkboly | 27.8% |
| Využité Brejkboly | 29.7% |
| Body z Returnu | 39.3% |
| Udržení Podání % | 63.6% |
| Celkem Bodů | 48.8% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (9)
Antuka (11)
Tráva (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70.1% |
| Výhra 1. Podání | 55.1% |
| Výhra 2. Podání | 39.2% |
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.9% |
| Využité Brejkboly | 41.7% |
| Body z Returnu | 44.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 71.3% |
| Výhra 1. Podání | 48.9% |
| Výhra 2. Podání | 37.3% |
| Esa / Zápas | 0.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 30% |
| Využité Brejkboly | 29.5% |
| Body z Returnu | 40.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 71% |
| Výhra 1. Podání | 59.1% |
| Výhra 2. Podání | 48.9% |
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 65% |
| Využité Brejkboly | 30.4% |
| Body z Returnu | 39.9% |