Lilian Poling Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#863
Aktuální Forma
L
L
W
L
L
7
Analyzované Zápasy
71.4%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:04 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
7.6/10 | |
10:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
22 66 |
U21.5 |
7.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
1.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U20.5 |
4.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
7.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Lilian Poling – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Lilian Poling Náš AI algoritmus analyzoval 7 zápasů hráče Lilian Poling a dosáhl přesnosti předpovědí přes 71.4%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (34) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | 59.7% | 59.7% |
| Výhra 1. Podání | - | 54.6% | 54.6% |
| Výhra 2. Podání | - | 47.3% | 47.3% |
| Esa / Zápas | 0.8 | 0.7 | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.6 | 3.1 | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 53.3% | 53.3% |
| Využité Brejkboly | - | 49.2% | 49.2% |
| Body z Returnu | 52.7% | 51.2% | 51.2% |
| Udržení Podání % | - | 133.1% | 201.4% |
| Celkem Bodů | 103.8% | 73.4% | 73.4% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (27) | Antuka (7) |
|---|---|---|
| První Podání % | 59.7% | - |
| Výhra 1. Podání | 54.6% | - |
| Výhra 2. Podání | 47.3% | - |
| Esa / Zápas | 0.7 | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 | 3.3 |
| Odvrácené Brejkboly | 53.3% | - |
| Využité Brejkboly | 49.2% | - |
| Body z Returnu | 51.2% | - |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (34)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.7% |
| Výhra 1. Podání | 54.6% |
| Výhra 2. Podání | 47.3% |
| Esa / Zápas | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 53.3% |
| Využité Brejkboly | 49.2% |
| Body z Returnu | 51.2% |
| Udržení Podání % | 201.4% |
| Celkem Bodů | 73.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.7% |
| Výhra 1. Podání | 54.6% |
| Výhra 2. Podání | 47.3% |
| Esa / Zápas | 0.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 53.3% |
| Využité Brejkboly | 49.2% |
| Body z Returnu | 51.2% |
| Udržení Podání % | 133.1% |
| Celkem Bodů | 73.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.6 |
| Body z Returnu | 52.7% |
| Celkem Bodů | 103.8% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (27)
Antuka (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 59.7% |
| Výhra 1. Podání | 54.6% |
| Výhra 2. Podání | 47.3% |
| Esa / Zápas | 0.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 53.3% |
| Využité Brejkboly | 49.2% |
| Body z Returnu | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.3 |