Luca Castelnuovo Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:25 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
2.2/10 | |
07:20 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.5/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 267 |
2 |
6.3/10 | |
05:10 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 | |
05:09 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ukončeno |
| 1
1
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
1.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
2.6/10 | |
03:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
U21.5 |
2.9/10 | |
03:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.9/10 | |
05:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.9/10 | |
05:11 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 36 |
O21.5 |
1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
4.5/10 | |
07:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U21.5 |
3.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8.2/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
5.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:20 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.6/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:55 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
U24.5 |
6.5/10 | |
04:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
562 746 |
O19.5 |
9.7/10 | |
06:55 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 167 |
O19.5 |
9.6/10 |
O hráči Luca Castelnuovo – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Luca Castelnuovo je 28letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 345. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 19 zápasů hráče Luca Castelnuovo a dosáhl přesnosti předpovědí přes 68.4%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (58) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 58.8% | 58.6% | 58.6% |
| Výhra 1. Podání | 78% | 79.4% | 75.7% |
| Výhra 2. Podání | 45.7% | 48.2% | 50.1% |
| Esa / Zápas | 7.6 | 6.4 | 7.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.7 | 2 | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 37.5% | 35.7% | 66.3% |
| Využité Brejkboly | 18.5% | 14% | 18.2% |
| Body z Returnu | 38.5% | 38.7% | 37.8% |
| Udržení Podání % | 258.8% | 231.7% | 117.2% |
| Celkem Bodů | 80.4% | 77.9% | 61.8% |
| Stat. | Tvrdý (57) | Antuka (1) |
|---|---|---|
| První Podání % | 58.6% | - |
| Výhra 1. Podání | 75.7% | - |
| Výhra 2. Podání | 50.1% | - |
| Esa / Zápas | 7.8 | 7 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.3% | - |
| Využité Brejkboly | 18.2% | - |
| Body z Returnu | 37.7% | 38.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.6% |
| Výhra 1. Podání | 75.7% |
| Výhra 2. Podání | 50.1% |
| Esa / Zápas | 7.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.3% |
| Využité Brejkboly | 18.2% |
| Body z Returnu | 37.8% |
| Udržení Podání % | 117.2% |
| Celkem Bodů | 61.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.6% |
| Výhra 1. Podání | 79.4% |
| Výhra 2. Podání | 48.2% |
| Esa / Zápas | 6.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 2 |
| Odvrácené Brejkboly | 35.7% |
| Využité Brejkboly | 14% |
| Body z Returnu | 38.7% |
| Udržení Podání % | 231.7% |
| Celkem Bodů | 77.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.8% |
| Výhra 1. Podání | 78% |
| Výhra 2. Podání | 45.7% |
| Esa / Zápas | 7.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 1.7 |
| Odvrácené Brejkboly | 37.5% |
| Využité Brejkboly | 18.5% |
| Body z Returnu | 38.5% |
| Udržení Podání % | 258.8% |
| Celkem Bodů | 80.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.6% |
| Výhra 1. Podání | 75.7% |
| Výhra 2. Podání | 50.1% |
| Esa / Zápas | 7.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 66.3% |
| Využité Brejkboly | 18.2% |
| Body z Returnu | 37.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 7 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Body z Returnu | 38.8% |