Luca Van Assche Předpovědi, Statistiky a Forma
Aktuální Forma
Tenisové tipy
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Live S1 |
| 0
0
|
|
|
? |
? |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
O19.5 |
5.1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:45 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
6.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:20 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
8.9/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:50 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
O19.5 |
5.1/10 | |
10:45 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
6.3/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 463 |
O19.5 |
5.5/10 | |
17:50 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
U29.5 |
7/10 | |
18:35 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 634 |
O18.5 |
7.1/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:15 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
361 636 |
2 |
8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 563 |
O19.5 |
6.3/10 | |
15:20 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
9.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8.7/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 662 |
O20.5 |
6.3/10 | |
15:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.2/10 | |
13:20 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
6.6/10 | |
18:55 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
667 376 |
O19.5 |
7.8/10 | |
17:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U24.5 |
5.8/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:25 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 54 |
1 |
5.8/10 |
O hráči Luca Van Assche – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Luca Van Assche je 21letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 97. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 30 zápasů hráče Luca Van Assche a dosáhl přesnosti předpovědí přes 66.7%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (68) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 61.2% | 63% | 63.7% |
| Výhra 1. Podání | 62.2% | 66.1% | 67.3% |
| Výhra 2. Podání | 47.9% | 49.9% | 50.7% |
| Esa / Zápas | 2.1 | 2.1 | 3.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 | 2.9 | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.6% | 64.8% | 61.3% |
| Využité Brejkboly | 25.3% | 28.9% | 30.1% |
| Body z Returnu | 39.7% | 41.3% | 40.9% |
| Udržení Podání % | 56.7% | 60.1% | 61.3% |
| Celkem Bodů | 48.4% | 50.9% | 51.1% |
| Stat. | Tvrdý (40) | Antuka (26) | Tráva (2) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 64% | 62.8% | 66.7% |
| Výhra 1. Podání | 69.3% | 63.4% | 72.6% |
| Výhra 2. Podání | 50.8% | 50.1% | 56.5% |
| Esa / Zápas | 3.8 | 2 | 5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 | 3.4 | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.9% | 59.2% | 78.6% |
| Využité Brejkboly | 30.8% | 29.9% | 22.2% |
| Body z Returnu | 40.1% | 42.6% | 36% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63.7% |
| Výhra 1. Podání | 67.3% |
| Výhra 2. Podání | 50.7% |
| Esa / Zápas | 3.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.3% |
| Využité Brejkboly | 30.1% |
| Body z Returnu | 40.9% |
| Udržení Podání % | 61.3% |
| Celkem Bodů | 51.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 63% |
| Výhra 1. Podání | 66.1% |
| Výhra 2. Podání | 49.9% |
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 64.8% |
| Využité Brejkboly | 28.9% |
| Body z Returnu | 41.3% |
| Udržení Podání % | 60.1% |
| Celkem Bodů | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 61.2% |
| Výhra 1. Podání | 62.2% |
| Výhra 2. Podání | 47.9% |
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 60.6% |
| Využité Brejkboly | 25.3% |
| Body z Returnu | 39.7% |
| Udržení Podání % | 56.7% |
| Celkem Bodů | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 64% |
| Výhra 1. Podání | 69.3% |
| Výhra 2. Podání | 50.8% |
| Esa / Zápas | 3.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 61.9% |
| Využité Brejkboly | 30.8% |
| Body z Returnu | 40.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 62.8% |
| Výhra 1. Podání | 63.4% |
| Výhra 2. Podání | 50.1% |
| Esa / Zápas | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.2% |
| Využité Brejkboly | 29.9% |
| Body z Returnu | 42.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 66.7% |
| Výhra 1. Podání | 72.6% |
| Výhra 2. Podání | 56.5% |
| Esa / Zápas | 5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3 |
| Odvrácené Brejkboly | 78.6% |
| Využité Brejkboly | 22.2% |
| Body z Returnu | 36% |