Mariia Bergen Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#1279
Aktuální Forma
L
1
Analyzované Zápasy
100%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
7.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Mariia Bergen – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Mariia Bergen Náš AI algoritmus analyzoval 1 zápasů hráče Mariia Bergen a dosáhl přesnosti předpovědí přes 100%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (20) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 77.2% | 77.2% | 77.2% |
| Výhra 1. Podání | 50.8% | 50.8% | 50.8% |
| Výhra 2. Podání | 34.2% | 34.2% | 34.2% |
| Esa / Zápas | 0.7 | 0.5 | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 | 3.1 | 3.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 43.1% | 43.1% | 43.1% |
| Využité Brejkboly | 35.2% | 35.2% | 35.2% |
| Body z Returnu | 45.2% | 45.2% | 45.2% |
| Udržení Podání % | 63.2% | 69.6% | 69.6% |
| Celkem Bodů | 53.3% | 53.3% | 53.3% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (11) | Antuka (9) |
|---|---|---|
| První Podání % | - | 77.2% |
| Výhra 1. Podání | - | 50.8% |
| Výhra 2. Podání | - | 34.2% |
| Esa / Zápas | 0.6 | 0.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 | 2.6 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 43.1% |
| Využité Brejkboly | - | 35.2% |
| Body z Returnu | 48% | 44.3% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (20)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 77.2% |
| Výhra 1. Podání | 50.8% |
| Výhra 2. Podání | 34.2% |
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 43.1% |
| Využité Brejkboly | 35.2% |
| Body z Returnu | 45.2% |
| Udržení Podání % | 69.6% |
| Celkem Bodů | 53.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 77.2% |
| Výhra 1. Podání | 50.8% |
| Výhra 2. Podání | 34.2% |
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 43.1% |
| Využité Brejkboly | 35.2% |
| Body z Returnu | 45.2% |
| Udržení Podání % | 69.6% |
| Celkem Bodů | 53.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 77.2% |
| Výhra 1. Podání | 50.8% |
| Výhra 2. Podání | 34.2% |
| Esa / Zápas | 0.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 43.1% |
| Využité Brejkboly | 35.2% |
| Body z Returnu | 45.2% |
| Udržení Podání % | 63.2% |
| Celkem Bodů | 53.3% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (11)
Antuka (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 0.6 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.5 |
| Body z Returnu | 48% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 77.2% |
| Výhra 1. Podání | 50.8% |
| Výhra 2. Podání | 34.2% |
| Esa / Zápas | 0.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 43.1% |
| Využité Brejkboly | 35.2% |
| Body z Returnu | 44.3% |