Marina Stakusic Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#130
Věk20
Aktuální Forma
L
W
W
L
L
9
Analyzované Zápasy
100%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U24.5 |
7.9/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 634 |
O18.5 |
6.3/10 | |
18:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U24.5 |
8.7/10 | |
21:15 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 643 |
O18.5 |
5.4/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:40 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U27.5 |
9.5/10 | |
20:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
54 76 |
U27.5 |
5.4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:10 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
U27.5 |
8.3/10 | |
06:55 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U25.5 |
10/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:45 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 462 |
|
||
18:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 462 |
|
||
17:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
|
||
16:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 624 |
|
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 626 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Marina Stakusic – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Marina Stakusic je 20letý profesionální tenista. Náš AI algoritmus analyzoval 9 zápasů hráče Marina Stakusic a dosáhl přesnosti předpovědí přes 100%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (36) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 71% | 69% | 58.7% |
| Výhra 1. Podání | 61.4% | 62.7% | 63.8% |
| Výhra 2. Podání | 40.4% | 43.8% | 41.6% |
| Esa / Zápas | 1.7 | 2 | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 | 3.2 | 4.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 50.8% | 54.5% | 48.8% |
| Využité Brejkboly | 43.8% | 45% | 41.6% |
| Body z Returnu | 45.9% | 45.7% | 45.7% |
| Udržení Podání % | 55.3% | 61.3% | 59.3% |
| Celkem Bodů | 50.5% | 51.2% | 50.3% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (30) | Antuka (2) |
|---|---|---|
| První Podání % | 58.8% | 55.9% |
| Výhra 1. Podání | 64.5% | 50.9% |
| Výhra 2. Podání | 41.8% | 37.8% |
| Esa / Zápas | 2.1 | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.9 | 4.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% | 35.3% |
| Využité Brejkboly | 41% | 50% |
| Body z Returnu | 45.3% | 52.5% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (36)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.7% |
| Výhra 1. Podání | 63.8% |
| Výhra 2. Podání | 41.6% |
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 48.8% |
| Využité Brejkboly | 41.6% |
| Body z Returnu | 45.7% |
| Udržení Podání % | 59.3% |
| Celkem Bodů | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 69% |
| Výhra 1. Podání | 62.7% |
| Výhra 2. Podání | 43.8% |
| Esa / Zápas | 2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 54.5% |
| Využité Brejkboly | 45% |
| Body z Returnu | 45.7% |
| Udržení Podání % | 61.3% |
| Celkem Bodů | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 71% |
| Výhra 1. Podání | 61.4% |
| Výhra 2. Podání | 40.4% |
| Esa / Zápas | 1.7 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 50.8% |
| Využité Brejkboly | 43.8% |
| Body z Returnu | 45.9% |
| Udržení Podání % | 55.3% |
| Celkem Bodů | 50.5% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (30)
Antuka (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 58.8% |
| Výhra 1. Podání | 64.5% |
| Výhra 2. Podání | 41.8% |
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 41% |
| Body z Returnu | 45.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 55.9% |
| Výhra 1. Podání | 50.9% |
| Výhra 2. Podání | 37.8% |
| Esa / Zápas | 1.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 35.3% |
| Využité Brejkboly | 50% |
| Body z Returnu | 52.5% |