Marlon Vankan Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#763
Věk25
Výška5'7"
Váha154 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
W
L
W
L
L
8
Analyzované Zápasy
25%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
3.6/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:11 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
067 625 |
O20.5 |
6.4/10 | |
08:45 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U22.5 |
5.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
166 624 |
1 |
7.1/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U21.5 |
4.5/10 | |
09:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.3/10 |
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
1.7/10 | |
09:30 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
2.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Marlon Vankan – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Marlon Vankan je 25letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 763. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 8 zápasů hráče Marlon Vankan a dosáhl přesnosti předpovědí přes 25%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (42) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | - | 60.2% | 60.2% |
| Výhra 1. Podání | - | 74% | 74% |
| Výhra 2. Podání | - | 57.3% | 57.3% |
| Esa / Zápas | 1.9 | 2.2 | 2.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 | 3.1 | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 64.3% | 64.3% |
| Využité Brejkboly | - | 64.1% | 64.1% |
| Body z Returnu | 41% | 44.1% | 44.1% |
| Udržení Podání % | - | 197.6% | 284.7% |
| Celkem Bodů | 101% | 76.6% | 76.6% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (11) | Antuka (31) |
|---|---|---|
| První Podání % | - | 60.2% |
| Výhra 1. Podání | - | 74% |
| Výhra 2. Podání | - | 57.3% |
| Esa / Zápas | 1.9 | 2.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 | 2.4 |
| Odvrácené Brejkboly | - | 64.3% |
| Využité Brejkboly | - | 64.1% |
| Body z Returnu | 41% | 50.6% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (42)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60.2% |
| Výhra 1. Podání | 74% |
| Výhra 2. Podání | 57.3% |
| Esa / Zápas | 2.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 64.3% |
| Využité Brejkboly | 64.1% |
| Body z Returnu | 44.1% |
| Udržení Podání % | 284.7% |
| Celkem Bodů | 76.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60.2% |
| Výhra 1. Podání | 74% |
| Výhra 2. Podání | 57.3% |
| Esa / Zápas | 2.2 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 64.3% |
| Využité Brejkboly | 64.1% |
| Body z Returnu | 44.1% |
| Udržení Podání % | 197.6% |
| Celkem Bodů | 76.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 |
| Body z Returnu | 41% |
| Celkem Bodů | 101% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (11)
Antuka (31)
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 1.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 |
| Body z Returnu | 41% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 60.2% |
| Výhra 1. Podání | 74% |
| Výhra 2. Podání | 57.3% |
| Esa / Zápas | 2.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 2.4 |
| Odvrácené Brejkboly | 64.3% |
| Využité Brejkboly | 64.1% |
| Body z Returnu | 50.6% |