Mary Lewis Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#658
Aktuální Forma
L
L
L
W
L
4
Analyzované Zápasy
100%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
2.3/10 | |
16:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 612 |
1 |
4.5/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
1 |
3.9/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:10 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
U21.5 |
7.1/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 624 |
|
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
O hráči Mary Lewis – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Mary Lewis Náš AI algoritmus analyzoval 4 zápasů hráče Mary Lewis a dosáhl přesnosti předpovědí přes 100%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (30) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 70.8% | 69.5% | 69.5% |
| Výhra 1. Podání | 56.8% | 57.7% | 57.7% |
| Výhra 2. Podání | 44.7% | 47.3% | 47.3% |
| Esa / Zápas | 0.1 | 0.5 | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 | 4.2 | 4 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% | 59.8% | 59.8% |
| Využité Brejkboly | 48.8% | 52.6% | 52.6% |
| Body z Returnu | 51.4% | 49.2% | 49.2% |
| Udržení Podání % | 92.8% | 85.6% | 103.3% |
| Celkem Bodů | 66.3% | 60% | 60% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (23) | Antuka (7) |
|---|---|---|
| První Podání % | 69.5% | - |
| Výhra 1. Podání | 57.7% | - |
| Výhra 2. Podání | 47.3% | - |
| Esa / Zápas | 0.4 | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.8% | - |
| Využité Brejkboly | 52.6% | - |
| Body z Returnu | 47.6% | 54.1% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (30)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 69.5% |
| Výhra 1. Podání | 57.7% |
| Výhra 2. Podání | 47.3% |
| Esa / Zápas | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 4 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.8% |
| Využité Brejkboly | 52.6% |
| Body z Returnu | 49.2% |
| Udržení Podání % | 103.3% |
| Celkem Bodů | 60% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 69.5% |
| Výhra 1. Podání | 57.7% |
| Výhra 2. Podání | 47.3% |
| Esa / Zápas | 0.5 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.8% |
| Využité Brejkboly | 52.6% |
| Body z Returnu | 49.2% |
| Udržení Podání % | 85.6% |
| Celkem Bodů | 60% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 70.8% |
| Výhra 1. Podání | 56.8% |
| Výhra 2. Podání | 44.7% |
| Esa / Zápas | 0.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 |
| Odvrácené Brejkboly | 50% |
| Využité Brejkboly | 48.8% |
| Body z Returnu | 51.4% |
| Udržení Podání % | 92.8% |
| Celkem Bodů | 66.3% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (23)
Antuka (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 69.5% |
| Výhra 1. Podání | 57.7% |
| Výhra 2. Podání | 47.3% |
| Esa / Zápas | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 4.1 |
| Odvrácené Brejkboly | 59.8% |
| Využité Brejkboly | 52.6% |
| Body z Returnu | 47.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Esa / Zápas | 0.4 |
| Dvojchyby / Zápas | 3.9 |
| Body z Returnu | 54.1% |