Maxim Shin Předpovědi, Statistiky a Forma
Žebříček#982
Věk22
Výška6'3"
Váha165 lb
RukaPravák
Aktuální Forma
L
L
L
W
L
8
Analyzované Zápasy
75%
Přesnost Předpovědí
Tenisové tipy
Poháněno 
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:10 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.8/10 | |
11:15 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.8/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:20 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
6.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 065 |
1 |
8.3/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8.5/10 | |
11:00 Ukončeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U19.5 |
4.2/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ukončeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4/10 |
Hodina
Zápas
Best Tip
Důvěra
| Datum | Zápas | Skóre | 1 | 2 | TIP | PŘEDPOV. SKÓRE | BEST TIP | DŮVĚRA | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:45 Ukončeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
|
||
06:30 Ukončeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
|
O hráči Maxim Shin – Tenisové Předpovědi a Statistiky
Maxim Shin je 22letý profesionální tenista, pravák, aktuálně na 982. místě světového žebříčku. Náš AI algoritmus analyzoval 8 zápasů hráče Maxim Shin a dosáhl přesnosti předpovědí přes 75%. Tato stránka nabízí předpovědi generované AI pro nadcházející zápasy — včetně Vítěze Zápasu a Skóre — stejně jako podrobné statistiky podání, returnu a konverze breakpointů.
Přestože aktivní předpovědi jsou dostupné výhradně předplatitelům, garantujeme plnou transparentnost: všechny výsledky dokončených zápasů zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii.
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
| Stat. | Posledních 10 (10) | Posledních 20 (20) | Posledních 52 Týdnů (32) |
|---|---|---|---|
| První Podání % | 51.2% | 51.2% | 57.1% |
| Výhra 1. Podání | 54.8% | 54.8% | 53.7% |
| Výhra 2. Podání | 40.7% | 40.7% | 43.2% |
| Esa / Zápas | 1.9 | 2.1 | 3.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.8 | 5.6 | 6 |
| Odvrácené Brejkboly | 47.1% | 47.1% | 57.7% |
| Využité Brejkboly | 26.3% | 26.3% | 24.1% |
| Body z Returnu | 37.4% | 37.4% | 35.6% |
| Udržení Podání % | 271.9% | 357% | 454% |
| Celkem Bodů | 80.3% | 80.3% | 72.4% |
Statistiky by Surface
| Stat. | Tvrdý (26) | Antuka (4) |
|---|---|---|
| První Podání % | 67.6% | 51.2% |
| Výhra 1. Podání | 52.2% | 54.8% |
| Výhra 2. Podání | 50% | 40.7% |
| Esa / Zápas | 3.8 | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.2 | 6.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 77.8% | 47.1% |
| Využité Brejkboly | 20% | 26.3% |
| Body z Returnu | 34.8% | 39.4% |
Statistiky Podání & Statistiky Returnu
Posledních 52 Týdnů (32)
Posledních 20 (20)
Posledních 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 57.1% |
| Výhra 1. Podání | 53.7% |
| Výhra 2. Podání | 43.2% |
| Esa / Zápas | 3.3 |
| Dvojchyby / Zápas | 6 |
| Odvrácené Brejkboly | 57.7% |
| Využité Brejkboly | 24.1% |
| Body z Returnu | 35.6% |
| Udržení Podání % | 454% |
| Celkem Bodů | 72.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 51.2% |
| Výhra 1. Podání | 54.8% |
| Výhra 2. Podání | 40.7% |
| Esa / Zápas | 2.1 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.6 |
| Odvrácené Brejkboly | 47.1% |
| Využité Brejkboly | 26.3% |
| Body z Returnu | 37.4% |
| Udržení Podání % | 357% |
| Celkem Bodů | 80.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 51.2% |
| Výhra 1. Podání | 54.8% |
| Výhra 2. Podání | 40.7% |
| Esa / Zápas | 1.9 |
| Dvojchyby / Zápas | 5.8 |
| Odvrácené Brejkboly | 47.1% |
| Využité Brejkboly | 26.3% |
| Body z Returnu | 37.4% |
| Udržení Podání % | 271.9% |
| Celkem Bodů | 80.3% |
Statistiky by Surface
Tvrdý (26)
Antuka (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 67.6% |
| Výhra 1. Podání | 52.2% |
| Výhra 2. Podání | 50% |
| Esa / Zápas | 3.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.2 |
| Odvrácené Brejkboly | 77.8% |
| Využité Brejkboly | 20% |
| Body z Returnu | 34.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| První Podání % | 51.2% |
| Výhra 1. Podání | 54.8% |
| Výhra 2. Podání | 40.7% |
| Esa / Zápas | 0.8 |
| Dvojchyby / Zápas | 6.5 |
| Odvrácené Brejkboly | 47.1% |
| Využité Brejkboly | 26.3% |
| Body z Returnu | 39.4% |